CARTER® – filozofia firmy

Już od początku istnienia firmy, czyli od 2003 roku, stawialiśmy na autentyczne doznania w luksusowej oprawie, na wychodzenie poza utarte szlaki i poszerzanie kolekcji wyjątkowych wspomnień. Lubimy niesztampowe wyprawy i cieszymy się, że coraz więcej osób skłania się ku przygodzie. Z biurem podróży CARTER® nieistotne, czy chcieliby się Państwo udać na luksusowy wypoczynek na rajskich Malediwach, wziąć ślub na zapierających dech w piersiach Seszelach, odpocząć od cywilizacji na dziewiczej Alasce, podziwiać majestat lodowców na Grenlandii bądź doświadczyć potęgi natury w Afryce. Sprostanie wyzwaniom to kwintesencja naszej działalności.

Inspirują nas nie tylko nasze własne podróże i nowe doświadczenia, lecz także stali Klienci, którzy powracają do nas z coraz odważniejszymi pomysłami. Ufają nam i wiedzą, że będziemy w stanie spełnić ich marzenia. Jakie niezwykłe i niebanalne zapytania udało się nam zrealizować? Przez 17 lat nazbierało się tego niemało… Począwszy od wysłania gitary kurierem na Malediwy, przez sprywatyzowanie Muzeum Kairu w mniej niż 48 godzin, po zorganizowanie spotkania na prywatnym jachcie z mistrzem świata Grand Prix F1 – Lewisem Hamiltonem bądź prywatnej kolacji w XVI-wiecznym pałacu z członkami jednej z ostatnich rodzin królewskich na Bali.

Portoflio biura CARTER®

Będąc najstarszym oraz największym biurem turystyki luksusowej, w CARTER® gwarantujemy Państwu doradztwo poparte doświadczeniem, elastyczność, niesamowite bogactwo oferty, a przede wszystkim dostarczenie wyjątkowych wrażeń. Każdy program przygotowywany jest indywidualnie, a nasi Klienci mogą być pewni, że zadbamy o najmniejszy detal. W naszym portfolio znajdują się nie tylko ultraluksusowe marki hotelowe jak Aman, One&Only, Six Senses czy Four Seasons, lecz także butikowe, ekologiczne hoteliki prowadzone przez właścicieli wspomagających lokalną społeczność. Ponadto należymy do prestiżowego zrzeszenia Traveller Made, od lat współpracujemy ze Space Open i jesteśmy ambasadorem ekskluzywnych wypraw Belmond Trains&Cruises.

Wśród najbardziej niepowtarzalnych atrakcji znajdą u nas Państwo m.in. loty helikopterowe nad Wodospadami Wiktorii, afrykańskie safari podczas Wielkiej Migracji, rejsy po surowej Zatoce Disko na Grenlandii, wynajem 50-metrowych superjachtów, przeloty prywatnym odrzutowcem dookoła świata, przepełniające uczuciem wolności wyprawy motocyklowe, wyjazdy degustacyjne, a także ekspedycje w głąb największej na świecie pustyni, amazońskiej dżungli bądź surowej ziemi Syberii. Niedawno wzbogaciliśmy naszą ofertą o pełne wrażeń dedykowane wyjazdy dla kobiet oraz emocjonujące wyprawy w męskim stylu.

Profesjonalni doradcy podróży

Zespół CARTER® to mieszanka charakterów, temperamentu i doświadczenia. Każdy z nas jest inny i ma inne podejście do życia, ale wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że praca jest dla nas przyjemnością, bo to właśnie przyjemnością się zajmujemy. Spełnianie Państwa marzeń oraz odkrywanie uroków kolejnych miejsc są dla nas ogromną wartością. Jak mawiał Św. Augustyn: Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę. Na świecie jest wiele niesamowitych miejsc, mnóstwo zapierających dech w piersiach widoków oraz szereg unikatowych doświadczeń i fantastycznych form spędzania wolnego czasu. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy towarzyszyć Państwu podczas wzbogacania kolekcji wspomnień.

Jesteśmy największym i najstarszym biurem ekskluzywnej turystyki wyjazdowej. Jesteśmy firmą rodzinną, założoną w 2003 roku (pod marką Luxury Travel). Biuro składa się w 100% z polskiego kapitału.

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem  najbardziej renomowanych i luksusowych marek hotelowych na świecie. Dzięki kontaktom i podtrzymaniu współpracy, zapewniamy najlepsze stawki na rynku – sprawdź nas!

              

                                 

     

Wystarczy jedynie podzielić się z nami swoimi marzeniami, a reszta należy do nas.