Search
Close this search box.
Atlantis, The Royal, najbardziej luksusowe hotele w Dubaju, ekskluzywne wakacje w Dubaju, luksusowa podróz do Dubaju, najlepsze hotele w Dubaju, ultraekskluzywne wczasy w Dubaju (10)

Poznajcie najbardziej luksusowy hotel na świecie: Atlantis The Royal

Znana z emblematycznych hoteli, firma Atlantis uruchomiła najbardziej luksusowy kurort na świecie. Megaprojekt o wartości 1,4 miliarda dolarów został nazwany Atlantis The Royal i znajduje się Wyspach Palmowych, a jego wielkie otwarcie miało miejsce w lutym 2023 roku.

Atlantis, The Royal, najbardziej luksusowe hotele w Dubaju, ekskluzywne wakacje w Dubaju, luksusowa podróz do Dubaju, najlepsze hotele w Dubaju, ultraekskluzywne wczasy w Dubaju (11)

Atlantis The Royal to bardzo ekskluzywny hotel w Dubaju, który został zaprojektowany przez światowej klasy architektów i artystów. Jego wyjątkowa architektura i wnętrza nawiązują do żywiołów wody i ognia, co nadaje mu niepowtarzalnego charakteru. Hotel znajduje się na Palmie Jumeirah i jest łatwo dostępny z międzynarodowego lotniska w Dubaju, które oddalone jest od niego tylko o 40 minut jazdy. Atlantis The Royal spełnia wymagania najbardziej wymagających turystów poszukujących luksusowych doświadczeń.

https://www.youtube.com/watch?v=cvQXqS5_fdc 

Jeśli planujecie ekskluzywne wakacje w Dubaju w hotelu Atlantis, The Royal, to nie znajdziecie lepszego miejsca na pełnię wrażeń i doznań.

Wysoko ponad horyzontem miasta, Atlantis The Royal stanowi wspaniałą oazę dla podróżnych, którzy pragną wyrwać się z rzeczywistości i zanurzyć się w luksusowej krainie marzeń. Ukoronowany majestatycznym basenem podniebnym, hotel ten oferuje swoim gościom wspaniałe pokoje, apartamenty i rezydencje, których wyrafinowany design wzbudza podziw i zachwyt. Goście mają do wyboru aż osiemnaście restauracji, w tym te prowadzone przez światowej sławy szefów kuchni, zapewniając niezapomniane wrażenia smakowe. A to wszystko zaledwie preludium do niesamowitego centrum odnowy biologicznej o powierzchni 3000 metrów kwadratowych, które rozgrzewa zmysły i odpręża ciało. W surrealistycznym lobby natomiast, wzbudzając podziw i zdumienie, uwagę przyciąga 4000 meduz. Atlantis The Royal to bez wątpienia idealne miejsce dla najbardziej wymagających gości, którzy chcą doświadczyć pełnego wrażeń pobytu w Dubaju.

Wypełniony po brzegi zapierającymi dech w piersiach doświadczeniami, Atlantis The Royal to prawdziwy raj dla miłośników holistycznego podejścia do zdrowia i relaksu. Goście mogą zanurzyć się w światowej klasy spa i wellness, gdzie czeka na nich łaźnia turecka Sensorium, a także innowacyjne zabiegi hipnoterapii i haloterapii. Na miejscu można też zanurzyć się w magicznej atmosferze groty solnej lub zasmakować w ekstremalnym orzeźwieniu w saunach śnieżnych. Wieczory urozmaicać będą występy największych DJ-ów na świecie, a dodatkowo ekskluzywny hotel Atlantis The Royal to niezrównane miejsce rozrywki, gdzie fontanny wprost zachwycają swym tańcem ognia, a oryginalne rzeźby i dzieła sztuki zachwycają na każdym kroku. To z pewnością niezapomniane doświadczenie, które pozostanie w pamięci na długo po powrocie z Dubaju.

Wysoko ponad miastem, na 43 piętrze, Atlantis The Royal urzeka nie tylko swoim olśniewającym designem, ale również bezkompromisową dbałością o detale. Wnętrza tego wyjątkowego hotelu oraz przyległych do niego rezydencji to połączenie nowoczesnego stylu i luksusowych akcentów, które stanowią absolutny szczyt współczesnego bogactwa. Dodatkowo, nasycone kolorami aranżacje tworzą unikalną atmosferę, a każda z posiadłości jest całkowicie spersonalizowana i dopasowana do potrzeb najbardziej wymagających gości.

Atlantis The Royal w Dubaju – ile kosztują wakacje?

Ceny dla dwóch osób wahają się od około 4 tys. USD za tydzień w niskim sezonie w najniższej kategorii zakwaterowania Seascape, aż do ponad 210 tys. USD (!) również w niskim sezonie, jednak w jednej z najwyższych kategorii typu Sky Terrace Suite z 3 sypialniami. Z kolei w wysokim sezonie cena tygodniowego pobytu w Atlantis The Royal dla dwóch osób w najniższej kategorii zakwaterowania waha się od ok. 10 tys. USD do 210 tys. USD w wyższej kategorii.

Hotel Atlantis The Royal – wycieczki i wczasy rodzinne do Dubaju

Sprawdźcie najlepsze oferty wakacyjne z butikowym biurem podroży CARTER! Emiraty Arabskie i Dubaj to nasza specjalność już od 2003 roku. Zespół biura CARTER miał przyjemność osobiście wizytować hotel kilkukrotnie podczas wyjazdów zapoznawczych.

Autor: Biuro Podróży CARTER