Search
Close this search box.
wille na seszelach

Bezpieczne wczasy na Seszelach – Wyspach Szczęśliwych

Marzycie o rajskim wypoczynku, mimo, że wakacje już się skończyły? A może wczasy na Seszelach? Co byście powiedzieli na 24-godzinną obsługę, wille i apartamenty prezydenckie, jachty oraz transfery helikopterem pomiędzy wyspami? Budżet nie jest dla Was problemem i marzycie o niezwykłych i niebanalnych wrażeniach? Warto zatem pomyśleć o najlepszej formie zakwaterowania w luksusowych hotelach i na prywatnych wyspach na Seszelach. Są to z reguły niesamowicie spektakularne wille na wyspach jak Fregate Island czy North Island. Mają one kilkaset metrów kwadratowych, a na wyposażeniu baseny bez krawędzi, zewnętrzne łazienki i usługę transferów helikopterami.

Zaplanujemy dla Was idealną podróż uszytą na miarę

Turystyczny raj położony jest pomiędzy wspaniałymi górami a krystalicznymi wodami Oceanu Indyjskiego, pełnego egzotycznego życia morskiego. Seszele są domem dla najbardziej dziewiczych i najpiękniejszych plaż na świecie z lśniącymi białymi piaskami. Znajdziecie tu także luksusowe kurorty wśród tropikalnych palm i endemiczne gatunki roślin i zwierząt. Seszele to świetna destynacja na podróż własnym samolotem odrzutowym bądź liniami lotniczymi Emirates w klasie business. Rajskie wczasy na Seszelach można połączyć z noclegiem w Emiratach Arabskich. Możecie wówczas doświadczyć doskonałego jedzenia w najsłynniejszych restauracjach czy złożyć wizytę w butikach i centrach zakupowych, takich jak Dubai Mall, Mall of Emirates, sklepy w Abu Dhabi i emiracie Ras al Khaimah.

hotele na seszelach

Bezpieczne, spokojne wycieczki na Seszele i hotele przyjazne rodzinom z dziećmi

Wakacje na Mahe przy plaży, na prywatnych wyspach na Seszelach lub na pokładzie łodzi sunseeker to podróż do prawdziwego raju. W związku z wymogami nałożonymi przez COVID-19 wszystkie hotele z oferty CARTER spełniają najwyższe standardy higieny, prywatności i czystości. To bezpieczny kierunek na wczasy dla kobiet oczekujących potomstwa oraz dla rodzin podróżujących ze swymi pociechami. Wiele hoteli na Seszelach oferuje udogodnienia dla dzieci poniżej 2 roku życia, jak i noworodków. Jeśli chcielibyście spędzić bezpieczne wakacje w zaciszu hotelowej willi, w pobliżu piaszczystej plaży i lotniska na wyspie Mahe, to idealnym rozwiązaniem będą wakacje w hotelach Four Seasons Seychelles oraz oferujący świetną jakość w stosunku do ceny Kempinski Seychelles.

hotele na seszelach

Warto także zwrócić uwagę na jeden z najnowszych hoteli na Seszelach, Mango House Seychelles, który pierwotnie był domem znanego na całym świecie, włoskiego fotografa mody, Giana Paola Barbieriego. Luksusowy hotel to nowy projekt marki LXR Hotels & Resorts pod szyldem sieci Hilton. Wszystkie wille i apartamenty wychodzą na ocean, co dodatkowo daje wrażenie przebywania w raju. Mango House Seychelles proponuje bogatą ofertę atrakcji dla najmłodszych – od specjalnego menu dla dzieci, przez dedykowane dla nich baseny, aż po rodzinne poznawanie kultury Seszeli.

Hotel Mango House Seychelles na Seszelach, najlepsze hotele na Seszelach, luksusowe wakacje na Seszelach, kiedy jechać na Seszele, ekskluzywne wycieczki na Seszele

Złóżcie zapytanie o wycenę najlepszego hotelu na Mahe, a będziecie mile zaskoczeni! Najbardziej luksusowe wille czekają, wszystkie pięknie umeblowane, z udogodnieniem dla rodzin z dziećmi. Zarezerwujcie swoje wakacje lub ferie zimowe na Seszelach – podróż życia jest tuż za rogiem – nie zwlekajcie!

Autor: Biuro Podróży CARTER®