Najnowsze hotele w Emiratach Arabskich i Dubaju

Najnowsze hotele w Emiratach Arabskich i Dubaju

Dubaj to miasto nieograniczonych możliwości, a także jedno z najbardziej dynamicznych miejsc na ziemi. To miasto, które wyznaje zasadę: sky is the limit. Tutaj spotkacie najwspanialsze projekty architektoniczne świata, a tutejsze atrakcje, urbanistyka i ekskluzywność podbijają serca podróżnych z całego świata. Nic więc dziwnego, że nowe hotele w Dubaju cieszą się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie pośród tych, którzy mogą sobie pozwolić na pobyt w nich. Wszystkie one przekraczają najśmielsze oczekiwania nowoczesnego inżynierstwa, a każdy z nich chce cieszyć się mianem najbardziej wyjątkowego. Przedstawiamy Wam luksusową listę, na której znajdziecie najlepsze najnowsze hotele w Emiratach Arabskich i Dubaju.

Hotel Address Beach Resort

Dubaj, Emiraty Arabskie

Jego otwarcie zaplanowane zostało na koniec grudnia 2020. Ten innowacyjny projekt architektoniczny tworzą dwie olśniewające wieże, które stały się urzeczywistnieniem marzeń światowych inżynierów o nieograniczonych możliwościach architektonicznych. Znajduje się on w samym sercu słynnej plaży Jumeirah. Ma 77 pięter, które tworzą nowy wymiar luksusu, a nowoczesny design idealnie przeplata się z naturą. Ponadto, gości zachwyca basen umieszczony na ostatnim piętrze. Jego długość wynosi ponad 300 metrów, a te zaś czynią go jednym z najdłuższych tego typu obiektów na świecie. Warto wspomnieć o oszałamiającym widoku, który rozpościera się na Dubaj i Zatokę Perską.

Nowe hotele w Dubaju hotel Address Beach Resort, Dubaj emiraty

Hotel Address Sky View

Dubaj, Emiraty Arabskie

Położony w centrum Dubaju, zaprojektowany przez architektów Burj Khalifa, hotel Address Sky View to fantastyczny hotel, rezydencja i kompleks apartamentów. Wieże hotelowe zostały połączone trzypoziomowym mostem Sky Bridge na 51-szym piętrze, co sprawia, że gwarantuje on wspaniałe widoki na centrum Dubaju i na Zatokę Perską. Pierwsza wieża ma 61 pięter, natomiast druga z nich jest nieco niższa, gdyż liczy 56 pięter. Ten ekskluzywny hotel zachęca nowoczesnymi, ale ciepłymi wnętrzami. Address Sky View sprawi, że Wasze luksusowe wakacje w Dubaju nabiorą innego znaczenia.

Hotel Address Fountain Views

Dubaj, Emiraty Arabskie

Ten luksusowy hotel Address Fountain Views w Dubaju to otwarty pod koniec 2019 roku kompleks trzech wież, z których każda z nich składa się z 60 kondygnacji. W nowowybudowanym hotelu mieści się 788 apartamentów oraz 194 pokoi. Ponadto, Address Fountain Views znajduje się w doskonałej lokalizacji z widokiem na wiele stworzonych ludzką ręką cudów. Wśród nich widnieje chociażby najwyższy budynek na świecie, Burj Khalifa i Dubai Fountain. Wspaniałe udogodnienia, najwyższy luksus i światowa obsługa sprawiają, że to idealne miejsce na wczasy z rodziną w Dubaju. Spośród innych hoteli Address Fountain Views wyróżnia bezpośrednie połączenie z najbardziej niezwykłym centrum handlowym świata, The Dubai Mall.

Nowe hotele w Dubaju hotel Address Fountain Views, Dubaj

Hotel The Chedi Al Bait

Szardża (Sharjah), Emiraty Arabskie

Luksusowy hotel The Chedi Al Bait w Szardży (Sharjah) to jedna z najnowszych perełek hotelarstwa Bliskiego Wschodu. Znajduje się tylko 30 km od Dubaju. Jego otwarcie miało miejsce całkien niedawno, bo w 2018 roku. Warto wiedzieć, że znajduje się on w mniejszym, bardziej artystycznym i jeszcze bardziej tradycyjnym emiracie sąsiedniego Dubaju, Szardży (Sharjah). Luksusowy hotel The Chedi Al Bait przyciąga magią niczym z baśni o 1001 nocy. Zlokalizowany jest w autentycznych starych domach, te zaś na potrzeby hotelu zostały całkowicie odnowione. The Chedi Al Bait jest jednym z najbardziej niezwykłych nowych hoteli na świecie na liście IT Travel + Leisure roku 2020.

Nowe hotele w Dubaju The Chedi Al Bait, Szardża Emiraty

Hotel Jumeirah at Saadiyat Island Resort

Abu Zabi (Abu Dhabi), Emiraty Arabskie

Hotel położony jest na wyspie Saadiyat w Abu Zabi (Abu Dhabi), na jednej z najpiękniejszych piaszczystych plaży. To świetne miejsce na wczasy z dziećmi i ekskluzywne wakacje w willi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Park wodny Yas Island i świat Ferrari znajdują się 10 minut jazdy od hotelu, a dojazd na międzynarodowe lotnisko w Abu Zabi (Abu Dhabi) zajmuje około 30 minut. Ten futurystyczny z zewnątrz i romantyczny w środku to przede wszystkim luksus połączony z nowoczesnością, lecz znajdziemy tu także klasykę. Hotel Jumeirah at Saadiyat Island Resort w Abu Zabi (Abu Dhabi) składa się z 285 apartamentów z widokiem na Zatokę Perską oraz z 8 wspaniałych willi położonych na plaży. Zaprojektowało go biuro architektoniczne przez DBI Australia, które stworzyło również projekt wielokrotnie nagradzanego Etihad Towers. Ten luksusowy hotel w Emiratach szczyci się także bajeczną, 400-metrową plażą. Ta zaś, wraz ze wspaniałymi udogodnieniami hotelu stanowi przepustkę do przeżycia idealnego urlopu.

Jumeirah at Saadiyat Island Resort, Abu Zabi

Autor: Biuro Podróży CARTER®

Może zainteresuje Cię również: