Search
Close this search box.
Azory, Portugalia, Bezpieczne podróże, nietuzinkowe miejsca i i nowe kierunki

CARTER® – luksusowe biuro podróży od 2003 roku

Bezpieczne podróże, nietuzinkowe miejsca i i nowe kierunki

Z ogromną radością informuję Was – naszych klientów i czytelników, iż oddaję w Wasze ręce kolejne wydanie naszego katalogu, Zima 2023-2024.

Pomimo zawirowań związanych z restrykcjami i dynamiczną sytuacją za wschodnią granicą, obserwujemy wzrost zainteresowania podróżami, szczególnie w miejsca spokojne i z dala od tłumów.

Podróże to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy w naszym życiu. W  CARTER® robimy wszystko, aby były one zawsze wyjątkowe, bezpieczne i świetnie zorganizowane.

Gdzie warto jechać w 2024?

Nieustannie śledzimy najnowsze trendy i otwarcia w turystyce luksusowej, wprowadzając regularnie świeże i ekscytujące hotele, jak na przykład Royal Atlantis w Dubaju, The Ritz-Carlton na Malediwach, Belmond Maroma czy Banyan Tree Krabi.

Cała Ameryka Południowa czeka na Was w swej krasie – od majestatycznych Andów, przez rozlewiska Amazonii peruwiańskiej, aż po zapierające dech w piersiach Wodospady Iguazú!

Szczególnie tego lata rekomendujemy urokliwe greckie wyspy jak Mykonos i Santorini ioraz tętniące życiem słoneczne Costa del Sol, a także mniej uczęszczaną wyspę na Balearach – Menorkę.

Giraffe-Manor, bezpieczne podróże, nietuzinkowe miejsca i i nowe kierunki

Luksusowe wycieczki z CARTER® – gwarancja najwyższych standardów

Nasze biuro podróży działa nieprzerwanie od 2003 roku i prężnie się rozwija. W 2018 roku dołączyliśmy do prestiżowej organizacji Serandipians, dzięki której możemy oferować Wam szereg benefitów i udogodnień, których nie otrzymacie na popularnych systemach rezerwacyjnych.

Dla najbardziej wymagających gorąco rekomendujemy w tym sezonie indywidualne i szyte na miarę wycieczki helikopterowe, wynajem odrzutowców (czarter private jets). Dla miłośników podróży po morzach i oceanach oferujemy czartery ekskluzywnych jachtów i ekspedycje małymi jednostkami w głąb Amazonii i Arktyki. Dla podróżnych ceniących dystans społeczny przygotowaliśmy starannie dobraną ofertę wynajmu luksusowych willi.

Zespół CARTER® pozostaje do pełnej dyspozycji, by zrealizować Wasze marzenia o najwspanialszych wakacjach!

Sky lodge w Peru, bezpieczne podróże, nietuzinkowe miejsca i i nowe kierunki

Wycieczki dla najbardziej wymagających

Czym charakteryzują się podróże dla najbardziej wymagających Klientów? Są przede wszystkim doskonale dopasowane do indywidualnych potrzeb i zainteresowań. Agenci w CARTER® to tak naprawdę travel designerzy, czyli projektanci podróży, którzy uważnie słuchają i potrafią świetnie doradzić. Podróże dookoła świata, wyprawy życia i indywidualne wycieczki objazdowe z prywatnym przewodnikiem to tylko kilka ze specjalności w biurze CARTER®.

Indywidualnie „skrojone na miarę” wakacje – ile kosztują? Na co należy zwracać uwagę przy wyborze organizatora turystyki?

Jeśli poszukujecie sprawdzonego biura podróży, którego klienci i podróżni darzą dużym zaufaniem, warto poczytać o atutach danego biura. Co powinno wyróżniać takie biuro? Na pewno wysokie ubezpieczenie jako organizator. Wydając duże sumy na wakacje powinno się wybrać takiego organizatora podroży, który cieszy się świetną reputacją i renomą na rynku oraz takie, które może poszczycić się dodatkowymi nagrodami i wyróżnieniami.

Luksusowe biuro podroży CARTER posiada ubezpieczenie w wysokości 6 650 000 PLN wydane przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz jest zdobywcą prestiżowej nagrody International Travel Awards.

Certyfikat Best TO 2022

Serdecznie zapraszamy do naszego biura przy ulicy Hożej 50, aby wspólnie omówić Wasze kolejne ekscytujące plany wycieczek i wypraw.

Diana Carter

CEO & Founder