Search
Close this search box.
Najlepsze hotele na Bali

Egzotyczne wakacje w Indonezji dla miłośników prawdziwego luksusu

Po ponad rocznym zamknięciu się Indonezji na ruch turystyczny, azjatycki raj powraca w nowym, luksusowym stylu. Każdy, kto wybiera się na ekskluzywne wakacje w Indonezji w najlepszych hotelach, powinien rozważyć pobyt przede wszystkim na dwóch wspaniałych wyspach: Bali i Bintan. Pierwsza z nich, Bali – co tu dużo mówić, nie od dziś wiadomo, że przyciąga podróżników szukających kontaktu z naturą, wielbicieli niesamowitych widoków i zieleni w tysiącach odcieni. Bali to idealny kierunek nie tylko na luksusowe wakacje z dziećmi w Indonezji, ale także na niezapomniane wczasy dla par. Zwiedzanie Bali z przewodnikiem lub na własną rękę nie stanowi żadnego problemu ze względu na świetnie rozwiniętą bazę turystyczną, dopasowaną do oczekiwań czy wieku zwiedzających.

Warto jednak wiedzieć, że luksusowe wycieczki nie muszą ograniczać się tylko do Bali. Podczas ekskluzywnych wakacji szytych na miarę do Indonezji koniecznie odwiedźcie wyspę Bintan! Ten niedoceniony skarb ma do zaoferowania bajeczne plaże, przepiękne pola golfowe z niesamowitymi widokami, a miłośnicy sportów wodnych odnajdą tu swój raj. To najlepszy kierunek na prawdziwie ekskluzywne wakacje w Indonezji! Jakie zatem są najlepsze hotele na Bali i na Bintan?

Mandapa, a Ritz-Carlton Reserve, Bali

Ten jeden z najlepszych hoteli świata znajduje się w duchowym sercu Bali, Ubud. Należy on do znamienitej sieci Ritz-Carlton, a Gości zachwyca fakt, że ukryty jest w w samym środku indonezyjskiej dżungli. Tuż obok hotelu płynie rzeka, na którą wychodzi widok z doskonałej restauracji, a pobliżu znajdują się starożytne świątynie, majestatycznie górujące nad bujnymi polami ryżowymi. Luksusowy hotel na Bali Mandapa, a Ritz-Carlton Reserve proponuje gościom niezapomnianą podróż w głąb siebie i lokalnej kultury, która odbędzie się wszystkimi zmysłami. Ekskluzywny obiekt, charakteryzujący się doskonale dopracowanymi wnętrzami w stylu kolonialnym, słynie z niezliczonych zabiegów wspomagających dobrostan fizyczny i psychiczny. Dzięki szerokiej ofercie wellness i spa hotel stanowi prawdziwe sanktuarium dla duszy i ciała.

luksusowe wakacje na Bali, ekskluzywne hotele w Indonezji, wakacje szyte na miarę na Bali, Mandapa, a Ritz-Carlton Reserve, Bali

Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay, Bali, Zatoka Jimbaran

Jedna z najbardziej znanych sieci hoteli luksusowych ma aż dwa ośrodki na Bali! Oba hotele to zdecydowanie strzał w 10-tkę, jeśli chodzi o ekskluzywne wakacje na Bali. Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay położony jest nad uroczą zatoką Jimbaran i oferuje gościom luksusowe zakwaterowanie w doskonale wyposażonych, przestrzennych willach i rezydencjach w stylu balijskim. Ośrodek dba o to, byście mieli okazję zagłębić się w lokalną kulturę. Umożliwia to szeroka gama atrakcji mających na celu przybliżenie codziennego życia lokalnej ludności, poznanie wciąż żywych wierzeń, a także sztuki, muzyki czy lokalnego rękodzieła. Nie zabraknie również warsztatów przyrządzania autentycznych balijskich dań, pokazów tańców, jogi, słynnych masaży balijskich czy zabiegów dogłębnie oczyszczających ciało.

luksusowe hotele na Bali, ekskluzywne wakacje na Bali,Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay, Bali, Zatoka Jimbaran

Four Seasons Resort Bali at Sayan, Ubud, Bali

Gotowi na luksusowe wakacje na Bali w najlepszym hotelu świata? Zapraszamy do Four Seasons Resort Bali at Sayan w Ubud! Ośrodek ten, dzięki niepowtarzalnemu stylowi, bujnej roślinności i wspaniałej architekturze, w 2018 roku został uznany za najlepszy tego typu obiekt na świecie według prestiżowego magazynu Travel+Leisure. To prawdziwe sanktuarium dla osób, które poszukują spokoju, ciszy, bezgranicznego luksusu oraz prywatności. Ekskluzywne apartamenty i wille zostały wyposażone w nowoczesne sprzęty, a uroku dodaje im tradycyjny, balijski styl. Miłośnicy poznawania obcych kultur mogą wziąć udział w lokalnych rytuałach oczyszczania lub – dzięki prywatnym wycieczkom z przewodnikiem – odwiedzić miejsce nieznane dla masowej turystyki.

luksusowe wakacje na Bali, ekskluzywne hotele w Indonezji, wakacje szyte na miarę na Bali, Four Seasons Resort Bali at Sayan, Ubud, Bali

The Sanchaya, Bintan Island

Ekskluzywny hotel The Sanchaya na indonezyjskiej wyspie Bintan to idealne miejsce na prawdziwie luksusowe wakacje w Indonezji. Hotel docenią przede wszystkim miłośnicy oryginalnego stylu i wszelkich aktywności. Ośrodek położony jest nieopodal słynnej taoistycznej świątyni 500 Lohan Temple oraz w pobliżu jeszcze bardziej popularnej Banyan Tree Temple. Ekskluzywny hotel The Sanchaya dysponuje długim na 50 metrów basenem, a dziewicza plaża, przy której się znajduje, przywodzi na myśl iście rajskie wakacje. Dodając do tego jedwabisty piasek, lazurową wodą i wspaniałe, bujne palmy, możemy oczekiwać, że pobyt tutaj spełni wszelkie nasze wymagania i oczekiwania. Goście mają także możliwość gry w golfa i krykieta nieopodal hotelu, uprawianie łucznictwa oraz wędrówki górskie.

The sanchaya, luksusowe wakacje na Bintan Island, ekskluzywne wczasy w Indonezji, najlepsze hotele w Indonezji

Autor: Biuro Podróży CARTER®