Search
Close this search box.

The Oberoi Zahra, Luxury Nile Cruiser – luksus na Nilu

CARTER wraz z Oberoi Hotels & Resorts zapraszają gości na hiper ekskluzywny rejs po Egipcie. Państwo faraonów istniejące przez tysiące lat dzięki Nilowi, najlepiej jest zwiedzić właśnie z rzeki i właśnie w luksusie godnym władców Egiptu. Na pokładzie luksusowego statku The Oberoi Zahra, Luxury Nile Cruiser, podróżując w ekskluzywnych i komfortowych wnętrzach, poprzez panoramiczne okna goście będą mogą podziwiać starożytne świątynie, w których murach zapisano pięć tysięcy lat historii Egiptu.

Zapraszając gości na swój pokład, The Oberoi Zahra, Luxury Nile Cruiser oferuje największy komfort i najlepszy serwis, jakie można znaleźć na Nilu. Koneserzy szukający ekskluzywnych doznań kulinarnych zachwycą się kuchnią naszej restauracji oraz dwoma salonami statku. Wieczorami organizowane są pokazy tradycyjnej muzyki i tańców. W trakcie rejsu po Nilu zapraszamy gości do znajdującego się na pokładzie Oberoi Spa. Ponadto goście mogą skorzystać z centrum fitness oraz 11-metrowego, otwartego, basenu.

Kabiny:

Na pokładzie luksusowego statku The Oberoi Zahra, Luxury Nile Cruiser znajduje się zaledwie 27 kabin, nic więc dziwnego, że goście będą mieli do swojej dyspozycji jedne z największych, i najlepiej wyposażonych, kabin w trakcie ekskluzywnego rejsu po Nilu.

Maksymalna liczba gości: 54

Liczba kabin: 25+2

Na pokładzie znajdują się dwa apartamenty Luxury Suites o pow. 50 m.kw. oraz 25 kabin Luxury o powierzchni 26,4 m.kw. Apartamenty Luxury Suites zapraszają gości do wspaniałej sypialni, salonu, wykończonej marmurami łazienki i na prywatny taras widokowy. Łazienkę wyposażono w prysznic oraz pełno wymiarową wannę, czyniąc z niej idealne miejsce do relaksu po całym dniu zwiedzania. W salonie znajduje się 42”, a w sypialni – 32” telewizor, wraz z odtwarzaczami DVD. Pozostałe kabiny – z których trzy mogą zostać ze sobą połączone, wyposażono w jedno podwójne lub dwa pojedyncze łóżka, biurka do pisania, łazienki z prysznicami oraz 32” telewizory. We wszystkich kabinach znajdują się fotele, prywatne bary, ekspresy do kawy i herbaty jak również elektroniczne sejfy.

Atrakcje na pokładzie:

Restauracja serwująca dania a’la carte; Dwa salony serwujące drinki, w tym jeden czynny całą dobę; Cztery pokoje do terapii Spa, każdy z prysznicem i łaźnią parową; Biblioteka książek i filmów; Basen, Siłownia; Sala kinowa; Szerokopasmowy Internet; Wi-Fi; Pokój komputerowy.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę