Search
Close this search box.

Address Beach Resort

Address Beach Resort jest najlepszym przykładem tego, że luksus wciąż poszerza swoje horyzonty i zdobywa nowe szczyty. Sny o nieograniczonych możliwościach architektonicznych zrealizowały się właśnie w samym sercu plaży Jumeirah. Dwie bajeczne wieże, które tworzą Address Beach Resort to innowacyjny projekt architektoniczny i jedna z najnowszych perełek stolicy Emiratów Arabskich. Jego otwarcie planowane jest na koniec grudnia 2020 roku.

Ten olśniewający, ultraluksusowy resort znajduje się w Jumeirah Beach Residences, tylko pół godziny jazdy od międzynarodowego lotniska w Dubaju. Wnętrza 77 pięter hotelu to ujmująca dbałość o to, żeby żaden szczegół nie został pozostawiony samemu sobie. Na niesamowity efekt jedności natury i luksusu składa się umiejętne wykorzystanie kamienia i drewna przez architektów. Ekskluzywny Address Beach Resort to nieskończona ilość rozrywek dla każdego Gościa, dlatego też polecany jest rodzinom z dziećmi oraz parom, a także grupie znajomych. Dla miłośników adrenaliny w pobliżu hotelu znajduje się nowootwarty, najwyższy na świecie młyn diabelski, Ain Dubai.

Hotel szczyci się fantastycznym spa, które zlokalizowane jest na 75. piętrze. Za wyjątkowością tego miejsca, oprócz odprężających, holistycznych zabiegów na ciało, przemawia także niesamowity widok na marinę oraz Zatokę Perską. Ten niezwykły, ultraluksusowy hotel słynie również z oszałamiającego basenu bez krawędzi, którego długość wynosi aż… 310 metrów. Czyni go to jednym z najdłuższych tego typu basenów na świecie. Warto zaznaczyć, że nieziemskie widoki, które oferuje, możemy oglądać z ostatniego, 77 piętra, na którym się znajduje.

Lokalizacja:

Dubaj, Jumeirah Beach Residences, 30 min. jazdy z międzynarodowego lotniska w Dubaju

Zakwaterowanie:

217 pokoi i apartamentów

Restauracje i bary:

4 restauracje i lounge

Udogodnienia:

4 baseny w tym jeden bez krawędzi, prywatna plaża, kids club, biblioteka, sala konferencyjna, prywatne wycieczki,

Sport i rekreacja:

sporty wodne, centrum fitnessu i siłownia

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę