Search
Close this search box.

Mandarin Oriental Marrakech

W tym ekskluzywnym hotelu zachwyca przede wszystkim spokój, panujący wśród 20 ha gajów oliwnych i bujnych, pachnących ogrodów. Obiekt znajduje się tylko kilka minut drogi od centrum miasta. Wille i apartamenty cechują się eleganckim wystrojem.

W zależności od wybranej opcji posiadają mały basen typu plunge lub większy do pływania. Niektóre mają również własny ogród, podczas gdy inne ogrodzone dziedzińce lub zewnętrzne tarasy. Wyborne potrawy przygotowują restauracje skupiające się na tradycyjnych, marokańskich specjałach oraz daniach kuchni chińskiej, śródziemnomorskiej i międzynarodowej. Goście w Mandarin Oriental Marrakech mogą towarzyszyć szefowi kuchni w zbieraniu świeżych warzyw i ziół w ekologicznym ogrodzie, a następnie nauczyć się przygotowywać marokańskie potrawy. W ogrodach jest również ścieżka do joggingu.

W centrum obiektu znajduje się basen. Gościom zapewnia się uprzywilejowany dostęp do 2 ekskluzywnych pól golfowych, tj. 27-dołkowego pola Royal Golf, które niegdyś odwiedzali Winston Churchill i Dwight Eisenhower, oraz 18-dołkowego Al Maaden Golf, które zaprojektował znany architekt, Kyle Philips. Konsjerż chętnie zorganizuje zajęcia dla dzieci, dostosowane do ich wieku.

W hotelu Mandarin Oriental Marrakech można także odpocząć podczas tradycyjnego marokańskiego rytuału hammam, z szorowaniem i masowaniem. Dostępna jest również szeroka gama terapii holistycznych, studio jogi oraz nowoczesna siłownia ze sprzętem do treningów kardio i wzmacniających krążenie, siłowych i rozciągających.

Lokalizacja:

Marrakesz, ok. 15 min jazdy z portu lotniczego Marrakesz-Menara.

Zakwaterowanie:

54 wille i 9 apartamentów: Atlas Suite, Mandarin Pool Villa, Panoramic Suite, Oriental Pool Villa, Royal Suite, Infinity Pool Suite, Penthouse.

Restauracje i bary:

4 restauracje: Mes’Lalla, Ling Ling, Le Salon Berbère, Pool Garden.

Udogodnienia:

baseny, lekcje gotowania, lokalne wycieczki kulturoznawcze i krajoznawcze, zabawy dla dzieci, wynajem rowerów.

Sport i rekreacja:

jogging, golf, joga, centrum fitnessu.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę