Search
Close this search box.

Little Ongava

Znajdująca się w prywatnym rezerwacie Ongava, Little Ongava to ekskluzywna lodge w Namibii mieści się w pobliżu południowej granicy Parku Narodowego Etosha. Dla wygody gości, lodge jest dogodnie położona 20 minut jazdy od lokalnego pasa startowego i około 1 godziny i 30 minut lotu od stolicy kraju, Windhoek. Little Ongava składa się z trzech apartamentów, zlokalizowanych na grzbiecie wzgórza. Każdy apartament oferuje prywatny salon, basen i werandę, z której można podziwiać panoramę równiny wokół.

Jeśli wybieracie się na wczasy w Namibii, warto wiedzieć, że Rezerwat Ongava, o powierzchni 30 hektarów słynie z dużej populacji nosorożców, zarówno czarnych, jak i rzadkich białych. W ramach dostępnych aktywności w Little Ongava, goście mogą uczestniczyć w safari na łazikach otwartych, podczas których mogą obserwować różnorodne gatunki zwierząt, takie jak lwy, gepardy, żyrafy, słonie i inne.

Lodge oferuje także możliwość spacerów z przewodnikiem, a wieczorami można cieszyć się nocnymi safari, aby obserwować zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Wizyty w Parku Narodowym Etosha również są organizowane, aby umożliwić gościom zobaczenie dzikiej przyrody regionu. Ta luksusowa lodge w Namibii stawia nacisk na zrównoważoną ekoturystykę i ochronę środowiska. Dzięki swojemu ekskluzywnemu charakterowi i unikalnemu położeniu, Little Ongava przyciąga gości poszukujących wyjątkowego doświadczenia safari w Namibii.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę