Search
Close this search box.

Delaire Graff Estate

Położony na zboczach góry Botmaskop luksusowy hotel łączący w sobie wino, sztukę, spokój i gościnność. Oferuje on prywatne lodge (domki) z widokiem na pasmo górskie Simonsberg, dolinę Stellenbosch lub winnicę.

Wszystkie lodge urządzone zostały w neutralnych kolorach przez David Collins Studio i wyposażone w prywatne podgrzewane baseny, tarasy, duże łóżka i marmurowe łazienki. Dzięki dużym oknom pokoje są skapane w świetle. Miłośnicy sztuki mogą podziwiać zdobiącą hotel osobistą kolekcję dzieł sztuki stworzonych przez najlepszych współczesnych artystów z RPA, zgromadzoną przez Laurence’a Graffa.

Można również przechadzać się po ogrodzie, w którym posadzono ponad 350 gatunków roślin, zarówno endemicznych, jak i pochodzących z innych części świata. Restauracje serwują wyśmienite potrawy przygotowywane z najlepszych produktów sezonowych pochodzących z hotelowego ogrodu i szklarni. Goście mogą delektować się współczesnymi potrawami w restauracji Delaire Graff lub azjatyckimi specjałami w lokalu Indochine.

Delaire Graff Estate dysponuje około 20 ha winnic i zaprasza do degustacji najlepszych win z południowej Afryki w przyjemnym Wine Lounge. Tutejsze wina są uważane za jedne z najlepszych na półkuli południowej.

Można się też zrelaksować w ekskluzywnym Delaire Graff Spa, które oferuje pełen zakres wyjątkowych zabiegów i terapii, wykonywanych przez profesjonalnych terapeutów z wykorzystaniem produktów światowych marek.

na zboczu szczytu Botmaskop, w miejscowości Stellenbosch w Prowincji Przylądkowej Zachodniej, 35 min jazdy od międzynarodowego lotniska w Kapsztadzie.

17 luksusowych lodge’y: Owner’s Lodge, Presidential Lodge, Luxury Vineyard Lodge, Deluxe Garden Lodge.

2 restauracje i bar: Delaire Graff, Indochine oraz Wine Lounge.

22-metrowy basen bez krawędzi, jacuzzi, degustacje wina, winnica, ogród, prywatne kino, butiki (Diamonds Graff, 100% Capri, Vana, In The Spa, Africa Nova).

siłownia, przejażdżki konne.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę