Search
Close this search box.

Singita Castleton Lodge

Główną filozofią hotelu Singita Castleton Lodge jest harmonia z naturą – już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że obiekt doskonale wkomponowuje się w otaczającą go przyrodę. Jego wnętrze to przede wszystkim połączenie luksusowych akcentów i rustykalnego stylu wiejskiego domu. Dzięki zachowaniu elementów dawnego wystroju, obiekt odzwierciedla oryginalną architekturę lodge. Niektóre chaty wchodzące w skład Singita Castleton Lodge połączone są ze sobą drzwiami, dzięki czemu stanowią komfortowe miejsca dla rodzin.

Jedną z największych atrakcji hotelu są ekskluzywne wyprawy safari z przewodnikiem umożliwiające obserwację zwierząt w ich naturalnym środowisku – uczestnicy mają okazję zobaczyć wiele fascynujących afrykańskich stworzeń, w tym likaony pstre, gepardy, zebry oraz lwy. Idealnym miejscem do relaksu w Singita Castleton Lodge jest luksusowe spa oferujące rozmaite zabiegi na ciało i twarz – te tutaj wykonywane są z zastosowaniem kosmetyków marki Dermalogica zawierających wysokiej jakości substancje aktywne. Oferta strefy odnowy biologicznej obejmuje także wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń kardio i siłowych centrum fitnessu. Fani aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji także kort tenisowy oraz zachęcający do orzeźwiającej kąpieli basen.

Po intensywnym treningu warto udać się do hotelowej restauracji serwującej znakomite lokalne przysmaki przyrządzane na bazie świeżych i aromatycznych składników. Co więcej, obiekt posiada prywatną piwnicę z najlepszymi odmianami win. Dzięki temu, że najbliższa okolica jest słabo oświetlona, a wieczorne niebo czarne jak smoła, goście mogą bez problemu obserwować gwiazdy za pomocą teleskopów. Nie brakuje tu także ciekawych atrakcji dla rodzin z dziećmi – na najmłodszych czekają tu m.in. gry planszowe, warsztaty artystyczne oraz lekcje pieczenia i gotowania. Luksusowy hotel Singita Castleton Lodge świetnie nadaje się zarówno na bierny wypoczynek w promieniach słońca, jak i aktywne wakacje czy krótki przystanek podczas wyprawy dookoła świata.

Sabi Sands Private Game Reserve, ok. 6,5 godz. jazdy z lotniska w Johannesburgu.

6 chat.

obiad w suicie i 1 piwniczka z winami.

basen, ogród, bezpłatne Wi-Fi, butik i galeria, pralnia, wyprawy safari z przewodnikiem, przejazd z/do lądowiska Singita, obserwacja gwiazd, programy i lekcje gotowania dla dzieci, opieka nad dziećmi.

centrum fitnessu, maszyny do ćwiczeń kardio i siłowych.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę