Search
Close this search box.

Bisate Lodge

Wycieczki do Rwandy z biurem CARTER to przede wszystkim luksusowe zakwaterowanie, a jednym z takich miejsc jest Bisate Lodge w Parku
Narodowym Wulkanów. To luksusowy ośrodek w deszczowym lesie, oferujący najbardziej ekscytujące doświadczenia z dzikimi naczelnymi Afryki. Od momentu otwarcia w 2017 roku, zachwyca sześcioma wspaniałymi willami, które mają stanowić hołd dla rwandyjskiej rodziny królewskiej. Wakacje w Rwandzie w hotel Bisate to gwarancja wspaniałych widoków na spektakularne wierzchołki wulkanów Bisoke i Karisimbi, które wynoszą się ponad pobliskimi lasami Parku Narodowego Wulkanów.

Wakacje w Bisate Lodge w Rwandzie będą bardzo wygodne dzięki temu, że usytuowana jest w dogodnej odległości od siedziby parku, skąd każdego dnia rozpoczynają się wyprawy w poszukiwaniu goryli, stanowiące niepowtarzalne przeżycie. Odkrywanie okolic Bisate Lodge to nie tylko możliwość odwiedzenia lokalnych społeczności, obserwacji ptaków, tropienia złotych małp czy udziału w akcjach zalesiania terenów. W bliskim sąsiedztwie można także odwiedzić Wioskę Strażników Goryli, podziwiać Bliźniacze Jeziora Ruhondo i Burera, a także upamiętnić miejsce spoczynku Dian Fossey.

Kwanda w Bisate Lodge (przestrzeń dzienna) to pierwsze tego rodzaju miejsce w Rwandzie. Zlokalizowane w organicznym ogrodzie warzywnym Bisate i stanowi idealne miejsce, na odpoczynek przed wyruszeniem ku przygodzie. Można tu przechadzać się po ogrodach, rozkoszować się zdrowym posiłkiem lub relaksującym masażem. Warto także odwiedzić sklep z pamiątkami, aby znaleźć ręcznie wykonany upominek z Rwandy. Luksusowa Bisate Lodge to najlepsza lodge w Rwandzie dla wszystkich miłośników bliskich spotkań z dziką przyrodą Afryki. Wasza podróż po Rwandzie będzie bardzo komfortowa, jeśli na swój pobyt wybierzecie zakwaterowanie w Bisate Lodge.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę