Search
Close this search box.

Royal Chundu River Lodge

Ekskluzywny lodge usytuowany na brzegu rzeki Zambezi, z którego można wybrać się na safari i zobaczyć różnorodne zwierzęta, w tym koby śniade, wydry, hipopotamy i krokodyle. Zwierzęta te warto podziwiać podczas wypraw kajakami. Wybierając się w luksusowy rejs po rzece, można natomiast zachwycać się zapierającymi dech w piersiach zachodami i wschodami słońca. Jedną z atrakcji jest wizyta w znanych na całym świecie Wodospadach Wiktorii, położonych zaledwie 30 km od lodge’a.

Najkorzystniej jest wybrać się na wycieczkę helikopterem i zobaczyć je z lotu ptaka. Można również zażyć kąpieli w najsłynniejszym basenie bez krawędzi, czyli Devil’s Pool, który znajduje się tuż nad otchłanią. Przewodnicy mogą zabrać gości również na rejsy w celu obserwowania różnorodnych gatunków lokalnego ptactwa. Wszystkie te wycieczki są nie lada gratką dla fotografów. Warto również zawitać do wiosek Mushekwa i Muluka, gdzie lokalne społeczności chętnie przybliżą swoje tradycje, zwyczaje i wiedzę medyczną. Suity usytuowano wzdłuż rzeki, każda posiada drewniany taras gwarantujący prywatność, z którego można obserwować przyrodę rzeczną; mają kryte strzechą dachy. Kolorystyka wnętrz odwołuje się do barw rzeki i okolicznej natury.

Pysznymi posiłkami można delektować w obozie otoczonym tradycyjną afrykańską bomą. Dostępne jest również ekskluzywne spa, które specjalizuje się w zabiegach holistycznych i świetnych masażach – terapeuci oferują je zarówno w suitach, jak i w strefach na świeżym powietrzu, gdzie gościom będzie towarzyszyć szum rzeki.

na brzegu rzeki Zambezi, w pobliżu lądowiska dla helikopterów.

10 luksusowych suit.

restauracja i bar.

basen, klub dla dzieci, piwniczka z winami, pokój z telewizją, biblioteka, Wi-Fi, lądowisko dla helikopterów.

rejsy safari dla fotografów, wycieczki helikopterami, kajaki, wizyty u lokalnych społeczności, luksusowe rejsy po rzece, łowienie ryb, obserwacja ptaków.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę