Search
Close this search box.

Khulu Bush Camp

Luksusowy lodge zaprasza na safari w parku narodowym słynącym z niepowtarzalnych krajobrazów. Gwarantuje również niespotykaną nigdzie indziej bliskość dzikiej przyrody, a tym samym możliwość oderwania się od codziennego zgiełku. Największą zaletą są luksusowe safari z przewodnikami. Podczas pieszych wypraw można obserwować mieszkające tu koty i stada zwierząt. Ekspedycje samochodami terenowymi są organizowane o poranku i popołudniami (ok. 15.00). Wcześnie rano można obserwować hieny i likaony, popołudniami natomiast jest szansa na spotkanie majestatycznych słoni. Licencjonowani przewodnicy zarówno zabiorą gości na teren parku narodowego, jak i oprowadzą po prywatnych terenach należących do lodge’a.

W czasie luksusowych wakacji w lodge’u można korzystać z wysokiej jakości usług prywatnych: szefa kuchni, przewodnika i samochodu. By w pełni poczuć atmosferę buszu warto odwiedzić odludną kryjówkę i poczekać na zwierzęta, które regularnie odwiedzają okolicę. Goście mogą tam korzystać przez cały dzień z usług kamerdynera. Osoby zainteresowane kulturą mogą odwiedzić szkołę i klinikę w wiosce Dete. Wieczorami goście zbierają się wokół ogniska i dzielą swoimi przygodami. Luksusowy lodge oferuje widok na stare koryto rzeki, które przyciąga różnorodne zwierzęta i ptaki. Unikalny nastrój uzyskano, wykorzystując duże okna. Można przez nie obserwować busz i wodopój.

Odpocząć można ponadto na tarasie z drewna tekowego. Pokoje są wyposażone w łazienki z marmurowymi elementami, strefę wypoczynkową i kuchnię wraz z jadalnią na otwartym planie. Ponadto na stanie są ekspresy Nespresso i minibarki.

Park Narodowy Hwange, na zachodzie Zimbabwe, w pobliżu granicy z Botswaną, 258 km od Bulawayo, 180 km od wodospadów Wiktorii i 8 km od portu lotniczego Hwange.

6 pokoi.

jadalnia i bar.

basen.

piesze safari z przewodnikiem, luksusowe safari pojazdami terenowymi, wycieczki zapoznające z kulturą regionu, obserwowanie nocnego nieba.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę