Search
Close this search box.

Nimmo Bay Resort

Great Bear Rainforest jest ostatnim na ziemi lasem tropikalnym o umiarkowanym klimacie. Jest to unikalne miejsce pod względem roślinności i dziko żyjących zwierząt. Ten mistyczny las nie może pozostawić nikogo obojętnym. Odwiedzający wpadają w zachwyt obserwując krystaliczne lodowce i turkusowe jeziora, ale największą atrakcją są tutaj gęsto występujące niedźwiedzie.

Nimmo Bay to unikalny hotel utrzymany w stylu górskiej chaty. Należy do najbardziej ekskluzywnych hoteli w Kanadzie. Osoby, które spędzą tu kilka nocy mogą uważać się za prawdziwych szczęśliwców. Hotel składa się jedynie z 9 małych domków i jest w pełni wkomponowany w piękny lokalny krajobraz. Z jednej strony otaczają go drzewa parku narodowego, a z drugiej strony wody urokliwego jeziora.

Goście hotelu mają do wyboru całą gamę aktywności. Specjalność hotelu to organizowanie prywatnych wycieczek helikopterem na łowienie ryb w jednej z pięćdziesięciu otaczających rzek. Park Narodowy położony jest nad morzem, więc oprócz obserwacji dzikich leśnych zwierząt, np. niedźwiedzi, można także urządzić wyprawę z obserwacją wielorybów lub orek.

Prywatny przewodnik zabierze Państwa na wyprawę w poszukiwaniu występujących tu licznie niedźwiedzi spirit bear (niedźwiedź duch) znanych jest ze swojego białego futra i z tego, że występuje tylko w Kolumbii Brytyjskiej, a poza tym nigdzie indziej na świecie.

Prowincja Kolumbia Brytyjska, Park Narodowy Great Bear Rainforest położony w odległości 50 min. lotu czarterowego z Vancouver

6 luksusowych domków położonych od strony jeziora i 3 domki położone w pięknej leśnej lokalizacji

Kuchnia prowadzona przez szefa Davida Hassela, który doświadczenie zbierał w najlepszych hotelach Kanady. Poprzez swoje dania stara się opowiedzieć gościom historię regionu.

Sauna, basen plunge pool, pływające ognisko (floating fire dock), salon gier, główny domek (lodge) z kominkiem, wygodnym salonem i instrumentami muzycznymi

Cała gama wycieczek od wędrówek pieszych poprzez łowienie ryb, nurkowanie, kajakarstwo i jogę

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę