Search
Close this search box.

Hotel Las Islas

Wyspa Baru, położona tuż przy wybrzeżu Kartaginy w Kolumbii, to ten rodzaj raju, które wyobraża sobie większość ludzi. Rajskie palmy, błękitne Morze Karaibskie, piaszczyste plaże, świeże owoce morza i słodkie soki. Słynie z białych i różowych piasków, a także z krystalicznej wody, która pozwala zobaczyć dno i wiele kolorowych ryb. Na tym raju na ziemi zwanym Baru znajduje się luksusowy ośrodek wypoczynkowy Hotel Las Islas, który proponuje zakwaterowanie we wspaniałych bungalowach i willach. Zaledwie 45 minut rejsu łodzią z Kartageny dzieli gości od hotelu. Posiada on 55 ekskluzywnych bungalowów i willi, pozwalających na zakwaterowanie łącznie 124 gości. To idealne miejsce dla miłośników ekologii, przyrody oraz niebiańskich plaż z turkusowymi wodami. Hotel Las Islas znajduje się w samym sercu jednego z najpopularniejszych parków narodowych w Kolumbii, Corales del Rosario y de San Bernardo. Otacza go las deszczowy, a niedaleko brzegu znajduje się rafa koralowa. To głównie z jej powodu stworzono tu obszar chroniony.

Puste plaże pokryte jedwabistym piaskiem, rozkołysane palmy i szmaragdowe wody sprawiają, że luksusowe wakacje w Kolumbii będą niezapomniane. Główne atrakcje oferowane w Las Islas to snorkelling i nurkowanie pośród koralowców. Pobyt w ekskluzywnym hotelu Las Islas podczas szytej na miarę wycieczki do Kolumbii zawiera w sobie także takie atrakcje, jak obserwowanie ptaków, tematyczne i edukacyjne spacery po parku, wycieczki kajakowe w lesie namorzynowym oraz nocne rejsy celem obserwowania zjawiska bioluminescencji. Ponadto, każdy gość powinien spróbować island hoppingu, czyli rejsu wokół niewielkich okolicznych wysepek, pozwalającego w pełni docenić piękno wybrzeża Morza Karaibskiego. Goście mogą także udać się w rejs łodzią albo na pobliską prywatną wyspę, na której spędzą noc.

Goście zmęczeni po całym dniu wrażeń znajdą ukojenie podczas zabiegów w hotelowym SPA, na przykład zażywając kąpieli w basenie do talasoterapii. W hotelu Las Islas w Kolumbii do dyspozycji gości oddano 5 restauracji serwujących dania kuchni kolumbijskiej i karaibskiej, skupiając się na świeżych owocach morza. Jeśli chodzi o zakwaterowanie, można wybierać między bungalowami na plaży lub domkami na drzewie, z tarasami, z których roztacza się widok na zatokę i las deszczowy. Warto wspomnieć, że ekskluzywny Hotel Las Islas w Kolumbii w 2019 roku został nominowany do nagrody w plebiscycie na najbardziej luksusowy hotel świata, co tylko podkreśla jakość świadczonych w nim usług.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę