Search
Close this search box.

The Spring Resort & Spa

Zwiedzanie Kostaryki oznacza poznanie dziewiczych krajobrazów, skąpanych w słońcu plaż oraz luksusowych hoteli, do których należy m.in. The Spring Resort & Spa w Arenal. Ten luksusowy obiekt położony jest na grzbiecie górskim z widokiem na arcydzieło Matki Natury, wulkan Arenal. Jego malownicza lokalizacja i niepowtarzalny klimat sprawiły, że na przestrzeni lat nagrano tu liczne reality show, w tym „The Bachelor” stacji ABC.

Prawdziwą perełką w hotelowej ofercie są bary i restauracje chętnie odwiedzane nawet przez najbardziej wymagających smakoszy – mogą oni rozkoszować się nie tylko daniami przyrządzanymi na bazie świeżych, lokalnych składników, ale również wspaniałymi widokami na majestatyczny wulkan. W wolnej chwili goście mogą zrelaksować się w gorących źródłach, których woda korzystnie wpływa na zdrowie i dobre samopoczucie. Przemierzając szlak biegnący do lagun i źródeł, można natknąć się na wiele tropikalnych drzew i ciekawych gatunków roślin.

Wypoczynek w hotelu The Spring Resort & Spa u stóp wulkanu Arenal to idealny wybór na romantyczne wakacje we dwoje w Kostaryce. Warto wiedzieć, że hotel chwali się tym, że goście mogą się zrelaksować w naturalnych, gorących źródłach mineralnych, basenach i wodospadach. Świetną opcją w czasie podróży po tym egzotycznym kraju będzie także wizyta w rezerwacie przyrody zamieszkanym m.in. przez dostojne pumy i kolorowe tukany. Miłośnikom adrenaliny polecamy szalony rafting po rzekach Kostaryki, trekking na majestatyczny wulkan Arenal czy wspinaczkę górską lub jazdę konno po dżungli.

Nie brakuje tu także atrakcji dla rodzin z dziećmi, które chętnie obserwują ptaki i uczestniczą w karmieniu żbików. The Spring Resort & Spa w Arenal w Kostaryce to doskonała baza wypadowa do poznania atrakcji Kostaryki i jej najbardziej urokliwych zakątków.

Na fanów odnowy biologicznej czeka tu luksusowe spa wraz z centrum fitnessu, proponujące szereg zabiegów rozpieszczających zarówno ciało, jak i umysł. Ekskluzywny hotel w Kostaryce, The Spring Resort & Spa to miejsce polecane nie tylko osobom planującym długi wypoczynek w promieniach kostarykańskiego słońca, ale również turystom marzącym o złapaniu krótkiego oddechu w podróży dookoła świata.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę