Search
Close this search box.

Emirates One&Only Wolgan Valley

Ekskluzywny ośrodek Emirates One&Only Wolgan Valley położony jest w Wielkich Górach Wododziałowych pomiędzy parkami narodowymi Wollemi i Gardens of Stones. Goście mogą spędzić tu niezapomniane wakacje pośród dzikiej przyrody, w otoczeniu lasu eukaliptusowego, wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO surowych szczytów Gór Błękitnych i licznych historycznych skarbów. Jest to także dom dla setek kangurów, wombatów i ptaków.

Można odkrywać piękne wzgórza, potoki i jeziora podczas wielu oferowanych przez hotel wycieczek, takich jak wyprawy ze strażnikami leśnymi, wycieczki piesze, safari czy nocne wyprawy. Goście mogą również jeździć konno i na rowerze górskim, udać się do tunelu świetlików świętojańskich lub przyczynić się do ochrony natury podczas zajęć z grupą konserwatorów dzikiej przyrody. Mogą także zagrać w tenisa, poćwiczyć w centrum fitnessu lub spróbować swoich sił w łucznictwie.

The One&Only Spa położone jest w spokojnym, naturalnym otoczeniu i dysponuje 6 gabinetami zabiegowymi z widokiem na dolinę, w których goście mogą zregenerować siły podczas ekskluzywnych zabiegów, opartych na australijskich produktach Sodashi, a także zrelaksować się w saunie i łaźni parowej. Wspaniałe menu, złożone z dań sezonowych, oferują restauracje Wolgan Dining Room lub Country Kitchen. Goście mogą również zrelaksować się w barze Valley lub podczas kameralnego pikniku. Luksusowy ośrodek Emirates One&Only Wolgan Valley składa się z głównego budynku i 40 elegancko urządzonych willi z prywatnymi basenami i werandami, dwustronnymi kominkami oraz przepięknymi widokami na dolinę i strome zbocza gór.

Lokalizacja:

region Gór Błękitnych, między parkami narodowymi Gardens of Stones i Wollemi, 190 km od Sydney.

Zakwaterowanie:

40 luksusowych willi: Heritage Villa, Wollemi Villa, Wolgan Villa.

Restauracje i bary:

2 restauracje i bar: Wolgan Dining Room, Country Kitchen, Valley Bar & Lounge.

Udogodnienia:

kryty i odkryty basen, zajęcia z zakresu ochrony przyrody, wycieczki, pralnia, parking, obsługa hotelowa.

Sport i rekreacja:

centrum fitnessu, jazda konna, kolarstwo górskie, łucznictwo, kort tenisowy.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę