Search
Close this search box.

Kauri Cliffs

Zatoka Bay of Islands słynie z nietkniętego przez człowieka wybrzeża, z którego rozciągają się majestatyczne widoki na głęboki błękit oceanu. Można tu odpocząć w luksusowym lodge’u uznanym przez magazyn Travel+Leisure za najlepszy resort w Australii i Nowej Zelandii. W okolicy są białe, piaszczyste plaże, można tu również ćwiczyć różnorodne sporty wodne, w tym pływać kajakami i żeglować. Przewodnicy mogą zabrać gości na wycieczkę wędkarską na jedną z trzech plaż położonych na terenie luksusowego lodge’a. Łowiąc z brzegu będzie można schwytać lucjana czerwonego i łososia australijskiego. Rozległe obszary będzie można przemierzać rowerami, konno lub na quadach. Przewodnicy chętnie podzielą się wiedzą na temat zwierząt żyjących na tutejszej farmie. Jest tu dużo miejsc doskonałych do spacerowania, można np. odwiedzić piękny wodospad Hikurua. Prawdziwą perłą w koronie obiektu jest mistrzowskie pole golfowe par 72 zaprojektowane przez Davida Harmana z firmy Golf Course Consultants. Oferuje 15 dołków z widokiem na ocean, a 6 z nich znajduje się wzdłuż pięknego klifu. Obecnie znajduje się na 37. miejscu na liście 100 najlepszych pól golfowych na świecie wg Golf Digest. Wnętrza luksusowego lodge’a zostały szykownie urządzone przez Virginię Fisher. Dywany, drewno o jasnym kolorze i komfortowe meble tworzą przytulną atmosferę. Suity usytuowano na zboczu, a z ich okien można spoglądać na pole golfowe, ocean lub tereny rancza. W listopadzie 2019 r. gości powitają nowe, eleganckie wille z 4 sypialniami, tarasami i prywatnymi basenami ze słoną wodą. Szef kuchni dba o to, by codziennie proponować inne potrawy. Wszystkie gotuje z najlepszej jakości lokalnych produktów. Spa znajduje się na skraju lasu z drzewami z gatunku zastrzalin totara. Pokoje zabiegowe mają okna od podłogi do sufitu. Delektując się widokiem strumyka i bujnie rosnących tu paproci oraz wsłuchując się w dźwięk okolicznych ptaków można oddać się terapiom dostosowanym do indywidualnych preferencji gości.

zatoka Bay of Islands, ok. 4 godz. jazdy z Auckland i ok. 30 min drogi z lotniska w Kerikeri.

22 luksusowe suity i 3 ekskluzywne wille: Four Bedroom House, Owner’s Cottage, Deluxe Suite, Deluxe Family Suite, Suite.

restauracja.

Wi-Fi, zajęcia dla rodzin.

centrum fitness, golf, wycieczki zapoznające z lokalnym dziedzictwem kulturowym, wędkowanie, wędrówki pośród dzikiej przyrody, jazda rowerami górskimi, jazda konna, jazda quadami, surfing, obserwacja ptaków, tenis.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę