Search
Close this search box.

Evolve Back Kuruba Safari Lodge, Kabini

Ten luksusowy hotel znajduje się w doskonałej lokalizacji w jednej z najpopularniejszych części regionu Kabini, na styku dwóch parków narodowych oraz na brzegu rzeki słynącej z różnorodności biologicznej. Na gości czeka tu wiele atrakcji, m.in. będą mogli poznać lokalną kulturę i podziwiać piękno natury. Hotel oferuje wycieczki piesze wzdłuż rzeki Kabini, wyprawy do lasów znajdujących się na terenie parku narodowego Nagarahole, a także wspaniałe safari pod okiem doświadczonych przyrodników, którzy podzielą się z gośćmi wszystkimi sekretami, jakie kryje ten region.

Safari organizowane są zarówno pojazdami terenowymi, jak i łodziami. Podczas rejsów po rzece można zaobserwować krokodyle błotne oraz wydrzycę gładkowłosą. Parki narodowe są zamieszkiwane m.in. przez aksisy, sambary indyjskie, gaury, słonie indyjskie, tygrysy, lamparty, cyjony i ponad 300 gatunków ptaków. Co drugi dzień goście mogą ponadto zgromadzić się wokół ogniska, by zobaczyć tancerzy z plemienia Kuruba tańczących do muzyki granej na drewnianych bębnach i instrumentach dętych. W wystroju hotelu przeważa plemienny motyw Kadu Kuruba. Luksusowe chaty posiadają dachy ze strzechy i drewniane podłogi, a przestronne wnętrza udekorowane zostały w elegancki sposób.

W zależności od rodzaju chaty, udogodnienia obejmują prywatne baseny lub jacuzzi, a także wygodne strefy jadalne, świetnie wyposażone łazienki i urokliwe dziedzińce. W hotelu znajduje się również restauracja z widokiem na rzekę. Możliwe jest zorganizowanie romantycznej kolacji na łodzi oświetlonej świecami. Terapeuci w ośrodku Vaidyasala chętnie oferują relaksujące masaże oraz zabiegi ajurwedyjskie oparte na mądrościach przekazywanych przez kolejne pokolenia.

Lokalizacja:

region Kabini, w miejscu zetknięcia parków narodowych Bandipur i Nagarhole w Indiach, ok. 80 km od lotniska w Mysuru (Mysore), 200 km od portu lotniczego Calicut w Kozhikode, 270 km od portu lotniczego Bengaluru.

Zakwaterowanie:

37 domków: Pool Reserve, Pool Hut, Jacuzzi Hut.

Restauracje i bary:

2 restauracje i bar: Honey Comb, The Kuruba Grill. Możliwość zjedzenia posiłku na romantycznym pomoście lub podczas rejsu.

Udogodnienia:

basen bez krawędzi, basen rodzinny, czytelnia, ekskluzywne safari z przyrodnikami, wycieczki przyrodoznawcze, pokazy tradycyjnych tańców.

Sport i rekreacja:

siłownia.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę