Search
Close this search box.

Soori Bali

Luksusowy hotel zachwycający architekturą i zaprojektowany tak, by pięknie komponować się z okoliczną naturą. Znajduje się pomiędzy szczytem Batukaru a tarasami ryżowymi. Jest doskonałym miejscem, by rozpocząć podróż po malowniczym dystrykcie Tabanan. Został zaprojektowany przez znanego architekta, Soo K. Chana, a nacisk jest tu kładziony na zrównoważony rozwój środowiska i wspieranie kultury. Zbudowano go z lokalnych materiałów, zaś projekt, wnętrza i zagospodarowanie bezpośredniego otoczenia zawdzięcza nagradzanej firmie SCDA. Wille mają prywatne baseny z widokami na góry lub ocean. Najmniejsza ma 208 mkw. powierzchni, a największa z posiadłości aż 5250 mkw. Goście mogą odpocząć na plaży o dł. 1 km z czarnym, wulkanicznym piaskiem. Restauracje specjalizują się w pysznych daniach balijskich, przygotowanych z produktów pochodzących z lokalnych farm oraz ziół z hotelowego ogrodu. Z obiektu łatwo można dostać się do Tanah Lot, czyli XVI-wiecznej świątyni hinduskiej, która słynie ze swojego położenia na wulkanicznej skale. Warto wybrać się na spacer wśród upraw ryżu oraz uczestniczyć w różnych zajęciach, np. z bukieciarstwa. Najmłodsi mogą brać udział w zabawach przybliżających lokalną naturę i kulturę. Spa zlokalizowane jest w spokojnym miejscu na skraju plaży i pośród pól ryżowych. Oferuje m.in. konsultacje specjalisty w zakresie medycyny tradycyjnej.

południowo-zachodnie wybrzeże Bali, na terenie malowniczego dystryktu Tabanan, niewiele ponad godz. jazdy z portu lotniczego Ngurah Rai, 25 min od Tanah Lot (jednego ze świętych miejsc na wyspie).

48 ekskluzywnych willi: Mountain Pool Villa, Beach Pool Villa, Ocean Pool Villa, Deluxe Ocean Pool Villa, Residence, Soori Residence, Soori Estate.

2 restauracje i 1 bar: Cotta, Ombak, The Reading Room.

basen bez krawędzi, Wi-Fi, indywidualne zajęcia, skupiające się na wellness, środowisku, balijskiej kulturze, sztuce i rękodziele, sala konferencyjna.

siłownia, medytacja, joga.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę