Search
Close this search box.

The Mulia and Mulia Villas

W malowniczym i znanym kurorcie Nusa Dua znajduje się luksusowy hotel ze wspaniale położonymi basenami z widokiem na ocean, oferujący prywatne altany plażowe oraz zapewniający obsługę kamerdynerów.

Plażę przy tym obiekcie uznaje się za jedną z najlepszych w regionie, tutejsze wody są bowiem niezwykle spokojne. Relaksowi sprzyja bogata oferta sportów plażowych i wodnych, np. pływanie kajakami i standup paddleboarding. By utrzymać formę, warto odwiedzać centrum fitnessowe z nowoczesnym sprzętem i bezpłatnymi zajęciami. Z suit rozpościera się widok na rajską plażę Geger i ocean lub na bujne ogrody. Ekskluzywne wille są natomiast ulokowane w ustronnych ogrodach i wyposażone w otoczone tropikalną roślinnością baseny z funkcjami hydroterapeutycznymi. W wykwintnych restauracjach goście mogą skosztować potraw japońskich, chińskich, azjatyckich i śródziemnomorskich.

Dostępne są również 2 ekskluzywne lokale: Living Room dla gości Mulia Villas oraz The Lounge z pięknym widokiem na ocean dla gości The Mulia i Mulia Villas. Goście tych obiektów mają również dostęp do 2 basenów bez krawędzi (Aqua Pool oraz Oasis Pool) z zapierających dech w piersiach widokiem na ocean.

Drugi z nich jest ozdobiony inspirowanymi sztuką balijską pięknymi statuami, które przedstawiają kobiety zbierające ryż. Na najmłodszych czeka bogaty wybór atrakcji w ciągu całego dnia, a klub dla dzieci zaoferuje zabawy podróżnikom w wieku od 3 do 8 lat. Spa specjalizuje się w różnych zabiegach, zarówno tradycyjnych, jak i współczesnych, dostępne są różnorodne strefy wellness oraz duży wybór zindywidualizowanych terapii.

Nusa Dua, Bali, ok 15 km od portu lotniczego Ngurah Rai.

111 ekskluzywnych suit i 108 luksusowych willi: The Earl Suite, The Baron Suite, Mulia Mansion, Presidential Villa, Two Bedroom Villa, Family Villa, One Bedroom Villa.

9 restauracji i barów: Soleil, Table8, The Cafe, Edogin, Cascade, Mulia Deli, The Bar, Sky Bar, ZJ’s Bar. Ponadto są dostępne 2 lokale: Living Room (restauracja wyłącznie dla gości The Mulia) i The Lounge (wyłącznie dla gości The Mulia i Mulia Villas).

4 baseny na terenie kompleksu i po 1 basenie w obiektach The Mulia i Mulia Villas (wyłącznie dla ich gości), organizacja wesela i imprez, dostęp do internetu, usługa kamerdynera, centrum biznesowe.

centrum fitnessowe, tenis.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę