Search
Close this search box.

Bawah Reserve

Bawah Reserve to ekskluzywny hotel w Indonezji, zaprojektowany z myślą o wymagających ekoturystach. Jest położony na 6 pokrytych dżunglą wyspach z 3 krystalicznie czystymi lagunami i 13 piaszczystymi plażami. W tym butikowym obiekcie może przebywać naraz nie więcej niż 72 gości. Butikowy hotel w Indonezji położony jest dość daleko od największej indonezyjskiej wyspy Jawy, zatem najlepszym sposobem na dostanie się do Bawah Reserve jest prywatny samolot-amfibia lub hydroplan z Dżakarty bądź Singapuru.

W zależności od zakwaterowania goście mogą podziwiać widok na lagunę lub okoliczną tropikalną zieleń. Hotel jest zbudowany wyłącznie z materiałów przyjaznych środowisku, w tym z bambusa i lokalnego drewna. Restauracje również są nastawione proekologicznie ‒ wykorzystują lokalne uprawy warzyw, które służą do przygotowania dań kuchni głównie azjatyckiej. Nawet woda pochodzi z deszczu, studni lub systemu odwróconej osmozy.

Krajobraz pozostał niezmieniony przez wieki, więc teren jest idealny na piesze wędrówki, a pobliskie rafy z błazenkami, papugorybami i żółwiami są doskonałe dla fanów snorkellingu. Ów luksusowy hotel w Indonezji słynie ze współpracy z Singapore Botanic Gardens w zakresie ochrony lokalnej flory i fauny. To m.in. dlatego na lagunie dopuszcza się możliwość uprawiania wyłącznie niemotorowych sportów wodnych. Goście mogą odpoczywać na różnych plażach w towarzystwie dobrej książki ze świetnie zaopatrzonej biblioteki. Luksusowe centrum wellness podchodzi holistyczne do zdrowia gości, oferując jogę, medytację, reiki i pilates, które uzupełniają masaże, refleksologia i zabiegi na ciało.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę