Search
Close this search box.

Plataran Phinisi Felicia

Luksusowa łódź Plataran Phinisi Felicia należy do cenionej w kręgach celebrytów firmy Plataran Private Cruises. Plataran Phinisi Felicia cumuje przy plaży Plataran Waecicu w Labuan Bajo i jest największą łodzią w całej flocie. Ten prywatny żaglowiec zabierze gości do popularnych celów wypraw turystycznych w Indonezji oraz najbardziej niezwykłych miejsc, oferujących idealne warunki do nurkowania. Legendarna łódź Phinisi zapewnia wygodę i dysponuje 2 głównymi luksusowymi kabinami sypialnymi, 4 kabinami typu twin, w pełni wyposażoną kuchnią, salonem z barem i zadaszonym pokładem ze stołem jadalnym. Ekskluzywna Plataran Phinisi Felicia zaprasza na 3-dniowe rejsy pod okiem kompetentnej i przyjaznej załogi.

Lokalizacja: Labuan Bajo, Indonezja, wyspy położone w zach. części morza Flores: Komodo, Rinca, Kanawa i Sabolon.

Zakwaterowanie: 6 luksusowych kabin: 2 główne kabiny i 4 kabiny typu twin (wszystkie kabiny wyposażone są w klimatyzację i łazienkę z bieżącą wodą).

Udogodnienia: duży stół jadalny na zadaszonym pokładzie, kryta jadalnia i salon z barem, płaskim telewizorem i systemem kina domowego, mostek, 2 duże, częściowo odkryte pokłady wyposażone w leżaki i wygodne sofy, sprzęt ratowniczy.

Sport i rekreacja: nurkowanie i snurkowanie.

Spa: terapeuta spa na pokładzie.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę