Search
Close this search box.

Alila Purnama

Alila Purnama jest tradycyjnym indonezyjskim, dwumasztowym żaglowcem phinisi, jednym z najbardziej luksusowych spośród pływających po wodach Azji. 16-osobowa załoga zapewni gościom Nomad Story ultranowoczesne i relaksujące zakwaterowanie dla maksymalnie dziesięciu osób w trakcie rejsów do najbardziej niezwykłych zakątków Indonezji. 46-metrowa Alila została ręcznie zbudowana tradycyjnymi metodami a jej meble wykonano z drewna tekowego, rattanu i innych lokalnych materiałów przez najlepszych rzemieślników Indonezji.

Alila Purnama jest tradycyjną łodzią, jedną z najbardziej luksusowych spośród pływających po wodach Azji. Zapewnia ultranowoczesne i relaksujące zakwaterowanie dla maksymalnie dziesięciu osób. 46-metrowa Alila została ręcznie zbudowana tradycyjną metodą przez szkutników południowego Celebes w Indonezji. Alila Purnama ma trzy pokłady. Meble wykonano z drewna tekowego, rattanu i innych lokalnych materiałów.

Na Alila Purnama łodzi jest pięć dobrze wyposażonych apartamentów, wszystkie klimatyzowane, z łóżkami typu queen-size, łazienką z prysznicem, oddzielnym WC, dużą szafą i biurkiem. Master Suite oferuje duże panoramiczne okno z widokiem na ciągle zmieniające się krajobrazy. W łazience znajduje się prysznic, wanna, dwie umywalki i oddzielna toaleta oraz duży taras słoneczny z leżakami i kanapą.

Udogodnienia: nurkowanie i własne centrum PADI, zabiegi SPA z licencjonowanym masażystą, restauracja i bar.

Kierunki:
Park Narodowy Komodo – założony w 1980 r. w celu ochrony słynnych Komodo dragons, czyli największych waranów świata. Park Komodo zamieszkuje około 6000 tych zwierząt, w 1991 r. został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Położony jest w południowo-wschodniej Indonezji, między wyspami Sumbawą i Flores. Obejmuje pięć głównych wysp: Komodo, Rinca, Padar, Gili Motang i Nusa Kode, oraz liczne mniejsze wysepki.

Wyspy Raja Ampat – to archipelag w indonezyjskiej prowincji Papua Zachodnia, a jednocześnie morski park narodowy. Składa się z 4 głównych wysp: Waigeo, Misool, Salawati i Batanta, oraz 1500 mniejszych. Raja Ampat to idealne miejsce do podziwiania tętniącego życiem oceanu i jedno z najpiękniejszych miejsc do nurkowania. Badania naukowe przeprowadzone w 2001 r. doprowadziły do odkrycia blisko 1000 nieznanych wcześniej gatunków ryb.

Cena rejsu 6-dniowego: od 7089 $ za 1 osobę w kabinie 2-osobowej. Cena zawiera koszt wyżywienia, wycieczek, nurkowania i uprawiania innych sportów wodnych.

Prywatne czartery:

Oprócz opisanych tras przez cały rok oferujemy prywatne czartery Alila Purnama dostosowane do konkretnych potrzeb i harmonogramu naszych gości. Obejmują one czarter łodzi wraz z załogą przez 2-10 osób – a ich dostępność uzależniona jest od dostępności żaglowca oraz kierunku żeglugi.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę