Search
Close this search box.

Rayavadee

Morski Park Narodowy w regionie Krabi i zapierający dech w piersiach półwysep Phra Nang zachwycają roślinnością, białymi plażami, krystalicznie czystymi wodami i wapiennymi klifami. Można tutaj odpocząć w luksusowych willach i pawilonach oraz zwiedzić cuda natury, takie jak wyspy Phi Phi znane z filmu „Niebiańska Plaża” z Leonardo DiCaprio. Kilka innych, pobliskich wysp (Ko Po Da Nai, Ko Kai, Tub i Hong) również zachwyca plażami.

Warto udać się do miasta Krabi na poranne targowisko i poznać życie mieszkańców okolicy, a także popływać kajakiem po lesie namorzynowym w zatoce Tha Lane. Rayavadee zostało uznane przez znany magazyn „Condé Nast Traveler” za jeden z najlepszych obiektów w Azji. Hotel gwarantuje wypoczynek na najwyższym poziomie dzięki zakwaterowaniu otoczonym tropikalnymi ogrodami i gajami kokosowymi.

Luksusowe wille i pawilony są przestronne, wspaniale wtapiają się w otoczenie i zachwycają tropikalnym wystrojem oraz ręcznie wykonanymi detalami. Niektóre posiadają zewnętrzne jacuzzi lub prywatny basen. W restauracjach można spróbować innowacyjnych dań z grilla z wyraźnymi wpływami kuchni tajskiej i zachodniej.

Centrum aktywności pomoże zorganizować pół- i całodniowe wycieczki, a centrum sportów wodnych udostępnia różnorodny sprzęt. Warto poznać lokalną kulturę podczas lekcji gotowania, przygotowywania girland kwiatowych lub rzeźbienia w owocach. Spa zapewnia odnowę dzięki terapiom inspirowanym lokalnymi tradycjami. Wiele z nich jest dostosowywanych bezpośrednio do potrzeb gości.

Rayavadee został uznany przez magazyn „Condé Nast Traveler” za jeden z najlepszych hoteli w Azji, co więc czyni go idealnym hotelem na luksusowe wakacje w Tajlandii.

Lokalizacja:

na skraju Morskiego Parku Narodowego w samym sercu półwyspu Phra Nang, 800 km na południe od Bangkoku, 2 godz. jazdy z Phuket, 20 min jazdy z portu lotniczego Krabi.

Zakwaterowanie:

94 dwupiętrowe pawilony i 7 luksusowych willi.

Restauracje i bary:

4 restauracje: Raya Dining, Krua Phranang, Raitalay Terrace, The Grotto.

Udogodnienia:

butik, organizacja wesela i imprez.

Sport i rekreacja:

kajakarstwo morskie, kajaki, snorkelling, centrum fitnessu, tenis, squash, lekcje kuchni tajskiej, tworzenie girland kwiatowych, rzeźbienie w owocach, wycieczki krajoznawcze.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę