Search
Close this search box.

Banyan Tree Lang Cô

Zapraszamy do głęboko zakorzenionego w historii świata, pełnego spektakularnych krajobrazów, nietkniętej natury i zabytków wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zanurz się w ciepłych wodach Morza Południowochińskiego lub godzinami wpatruj się w imponujące pasmo Gór Annamskich. Odkryj piękno i urok Lang Co w Centralnym Wietnamie, gdzie znajduje się luksusowy resort Banyan Tree Lang Cô. Hotel usytuowany jest w pobliżu trzech zabytków wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO – cesarskiego miasta Hue, czarującego Hoi An, oraz historycznych ruin Mỹ Sơn. Na gości lubiących grać w golfa czeka tu prawdziwa gratka – mistrzowskie, 18-dołkowe pole golfowe zaprojektowane przez sir Nicka Faldo, z którego roztaczają się wspaniałe widoki na pola ryżowe, bystre strumyki i imponujące pasmo górskie. Banyan Tree Lang Cô to idylliczna przystań oferująca swoim gościom niebywale komfortowe zakwaterowanie w ultra luksusowych willach. Goście będą tu mogli relaksować się na prywatnym tarasie siedząc nad basenem i podziwiając wspaniałe widoki, które roztaczają się w oddali. Hotel Banyan Tree Lang Cô posiada wiele wyśmienitych lokali gastronomicznych. W hotelowym barze na gości czekają egzotyczne koktajle, najznakomitsze wina i lekkie przekąski. W zacisznej restauracji Watercourt spróbować można wyśmienitych dań kuchni międzynarodowej i wietnamskiej, natomiast wielbicielom lekkiej kuchni włoskiej polecamy usytuowaną przy plaży restaurację Azura. Prawdziwa uczta czeka na gości w restauracji Saffron, jednej z najlepszych w Środkowym Wietnamie, która oferuje wyśmienite tajskie potrawy. Restauracja położona jest klifie, z którego roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki na zatokę i ciągnącą się kilometrami, piaszczystą plażę.

Centralny Wietnam, w malowniczej zatoce, przy przepięknej plaży, 60 km od międzynarodowego lotniska w Da Nang, 44 km od lotniska międzynarodowego w Hue.

49 lukusowych willi: Lagoon Pool Villa, Sanctuary Pool Villa, Beach Pool Villa, One Bedroom Seaview Hill Pool Villa, Two Bedroom Seaview Hill Pool Villa, Three Bedroom Seaview Hill Pool Villa.

3 restauracje i bar: Azura, Saffron, The Water Court oraz Thu Quan.

pokój spotkań, butik Banyan Tree Gallery.

sporty wodne: kajaki, skutery wodne oraz wędkarstwo, wyprawy na quadach, tenis, gra w golfa na mistrzowskim 18-dołkowym polu w klubie golfowym Laguna Lang Co, pawilon do jogi i siłownia.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę