Search
Close this search box.

Kempinski Hotel Adriatic Istria

Półwysep Istria, który znajduje się na wschodnim wybrzeżu Adriatyku. Bogaty jest w piękne naturalne krajobrazy, malownicze miasta i wioski. Co roku przyciąga do siebie miłośników sportów, nurkowania, wybornej kuchni oraz dobrego wina.

Na najbardziej wysuniętym zachodnim skrawku Chorwacji, w miejscowości Savudrija, pełnej sosnowych lasów i winnic, zlokalizowany jest hotel Kempinski Adriatic. Dla gości poszukujących nowoczesnego miejsca z prywatną plażą, hotel przygotował luksusowe, przestronne pokoje i suity – największy apartament typu Presidential posiada powierzchnię 800 m2.

Korzystne położenie hotelu umożliwia dogodny dojazd nawet samochodem z wielu miast Europy.

Luksusowy hotel Kempinski Adriatic położony jest w mieście Savudrija na Półwyspie Istria, w Chorwacji. Hotel Kempinski Adriatic to idealne miejsce na ekskluzywne wczasy z rodziną, niedaleko od Polski, możesz tam dojechać samochodem. Hotel Kempinski otoczony jest malowniczymi gajami oliwnymi i winnicami. Oferuje widoki na majestatyczne Morze Adriatyckie. Goście stawiający na aktywny styl życia mogą skorzystać z udogodnień, jak: tenis, plażowa siatkówka, koszykówka, jazda na rowerach – Istria posiada 500 km dróg rowerowych.

Bezpośrednio przy hotelu na gości czeka hotelowa plaża kamienisto – żwirkowa.

Hotel przygotował dla gości dwie eleganckie restauracje, trzy bary, plażę z pełną obsługą. Podczas, gdy młodsi goście będą mogli korzystać z Kids Club, rodzice mają do dyspozycji SPA o powierzchni 3000 m2 oraz mistrzowskie 18-dołkowe pole golfowe.

To jeden z bardziej luksusowych hoteli z golfem i SPA w Chorwacji. Idealny na ekskluzywny wypoczynek we dwoje lub z rodziną.

Lokalizacja:

Savudrija; ok. 1,5 godziny jazdy z lotniska Triest; ok. 1,5 godziny jazdy z lotniska Pula; 10 km do miasta Umag;

Zakwaterowanie:

pokoje (superior, premium, deluxe); apartamenty (junior suite golf view, junior suite sea view, executive suite park view, executive suite sea view, presidential suite jure grando, presidentian suite henry morgan)

Restauracje i bary:

Restauracja Dijana – elegancka śródziemnomorska, Restauracja Kanova – kuchnia chorwacka, Adriatic Bar, Pool Bar, Beach Bar.

Udogodnienia:

prywatna plaża, kabany VIP, Kempi Kids Club, hotel przyjazny zwierzętom.

Sport i rekreacja:

siłownia, 18 – dołkowe mistrzowskie pole golfowe Adriatic, projektowane przez architekta Diethard Fahrenleitner; 4 korty tenisowe, podgrzewany wewnętrzny basen, 2 zewnętrzne baseny; wypożyczalnia rowerów górskich i e-rowerów; żeglowanie; nurkowanie;

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę