Search
Close this search box.

Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton

Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton to luksusowy hotel w Grecji tylko dla dorosłych, który ma szansę stać się jednym z najlepszych hoteli na Krecie. Ośrodek znajduje się w północno wschodniej części wyspy, godzinę jazdy samochodem od międzynarodowego lotniska. Jak można się domyślić, to najlepszy hotel na Krecie dla par, gwarantujący prawdziwie romantyczne wakacje we dwoje w Grecji.

Ekskluzywne wczasy na Krecie w hotelu Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton docenią także miłośnicy ekologii i zdrowego stylu życia. Hotel stawia na prywatność i spokojny wypoczynek. Usytuowany jest na zboczu wzgórza tuż nad piękną zatoką Mirabello oraz chwali się niepowtarzalnym widokiem na wyspę Spinalonga i pobliską kalderę. Tylko kilkadziesiąt metrów dzieli Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton od przepięknej prywatnej plaży o długości 70 metrów.

Wystrój luksusowego hotelu na Krecie Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton nawiązuje do tradycji wyspy i doskonale współgra z naturalnym krajobrazem. Prestiżu dodaje fakt, że hotel został całkowicie zrewitalizowany w 2022 roku. W trzech doskonałych restauracjach na gości czekają wykwintne dania kuchni greckiej, kreteńskiej, śródziemnomorskiej oraz etniczny street food.

Tak, jak siostrzany Domes Aulus Zante, a Luxury All-Inclusive Resort, hotel może pochwalić się unikalną koncepcją Cool Living Selection, oferującą szyte na miarę usługi, dodatkowe benefity i ekskluzywne przywileje dla gości wybranych kategorii zakwaterowania. Goście mogą oczekiwać w pełni spersonalizowanej obsługi czy najwyższej jakości usług dedykowanego managera i concierge. Cool Living Selection obejmuje także korzystanie z tarasu i basenu znajdującego się na dachu hotelu, degustacje wykwintnego wina, wieczory z muzyką na żywo i wiele innych.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę