Search
Close this search box.

Domes Noruz Mykonos

Jeśli luksusowe wakacje na Mykonos, to tylko tu! Usytuowany na wyspie greckiej mekce imprez do białego rana i doskonałych restauracji, ośrodek znajduje się zaledwie 650 metrów od pięknej plaży, w pobliżu malowniczego miasteczka Agios Stefanos oraz niecałe 7 km od międzynarodowego lotniska Mykonos. Zaledwie 4 km dzieli gości od słynnego nocnego życia w Mykonos Town. Otoczony urokliwymi śródziemnomorskimi uliczkami, otulony bujną roślinnością i nieziemskimi widokami Morza Egejskiego, ekskluzywny hotel na Mykonos Domes Noruz oferuje 38 pokoi i zapewnia wyjątkowy pobyt w ekskluzywnym otoczeniu.

Pokoje w Domes Noruz Mykonos obejmują prywatne dziedzińce, balkony lub tarasy, prezentując autentyczny styl Cyklad. Łazienki inspirowane konceptem spa dodają dodatkowego nastroju, a w każdym pokoju znajduje się w pełni zaopatrzony minibar. Resort usytuowany jest w pobliżu licznych światowej sławy klubów plażowych, przepięknych plaż oraz tętniącej życiem nocnej sceny Mykonos. Posiada także własną, sygnowaną restaurację-bar oraz bar koktajlowy serwujący wyjątkowe koktajle. Na terenie obiektu znajduje się główny basen z leżakami, parasolami oraz obsługą przy basenie.

Domes Noruz Mykonos najlepszy hotel na Mykonos dla tych, którzy pragną doświadczyć tętniącej życiem wyspy i niekończącej się nocnej rozrywki. Resort stanowi bazę do odkrywania legendarnych klubów. Z muzyką na żywo i bogatą ofertą kulinarną, goście mają gwarancję udanych wczasów i wspaniałej zabawy. Resort kładzie również duży nacisk na wellness, oferując siłownię na świeżym powietrzu, sesje jogi o zachodzie słońca oraz wyjątkowe Spa Soma.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę