Search
Close this search box.

Myconian Villas – Myconian Collection

Ten luksusowy hotel Myconian Villas – Myconian Collection zapewnia najwyższy poziom prywatności i kompletną relaksację. Położony na malowniczej greckiej wyspie Mykonos, ponad słynną plażą Elia, cechuje się minimalistycznym stylem reinterpretującym dziedzictwo wyspy. Hotel jest przyjazny środowisku i wspiera lokalne wspólnoty Cyklad. Jego lokale gastronomiczne i centrum spa korzystają wyłącznie z najczystszych i najlepszych jakościowo materiałów i produktów. Każdy pokój w hotelu Myconian Villas – Myconian Collection, apartament czy willa posiadają piękny widok na morze. Niektóre z nich wyposażono w prywatne baseny. Wiele posiada również prywatne zewnętrzne jacuzzi. Tuż obok basenu bez krawędzi znajduje się rewelacyjny taras do opalania oraz lokal specjalizujący się w przystawkach, takich jak ostrygi, jeżowce i kawior, a także w sałatkach, świeżo złowionych rybach i homarach.

Goście w Myconian Villas – Myconian Collection mogą smakować dania śródziemnomorskie w towarzystwie doskonałych win w restauracji à la carte Cabbanes lub tych na bazie najświeższych produktów w lokalu Nouveau. Czeka na nich także prywatna strefa na plaży Elia, wyposażona w parasole i leżaki. Warto odwiedzić miasto Mykonos i zanurzyć się w dziedzictwie kulturowym wyspy dzięki bezpłatnym przejazdom organizowanym przez hotel. Spa szczyci się talasoterapią i ekskluzywnymi zabiegami na bazie kosmetyków marek, takich jak Kerstin Florian, Elemis i St. Barth. W ofercie hotelu Myconian Villas – Myconian Collection znajdują się również baseny do talasoterapii, salon piękności oraz nowoczesne centrum fitnessu.

Lokalizacja:

plaża Elia, wyspa Mykonos, archipelag Cyklady, Grecja, ok. 12 km od lotniska w Mykonos.

Zakwaterowanie:

59 pokoi, apartamentów i willi: Unique In-House Villa Ornos, Unique Villa Super Paradise, Unique Villa Agios Sostis, Unique In-House Villa Psarou, Unique In-House Villa Ftelia, Unique In-House Villa Panormos, Exclusive Villa Experience Private Pool, Prestige Villa Experience Private Pool, Elegant Villa Experience Private Pool, Lover’s Suite Open Plan Private Pool, Elegant Suite Outdoor Jacuzzi Sea View, Prestige Guestroom Panoramic Sea View, Prestige Guestroom Outdoor Jacuzzi, Prestige Guestroom Private Pool, Exclusive Guestroom Private Pool, Exclusive Guestroom Outdoor Jacuzzi, Exclusive Sea View Guestroom, Exclusive Side Sea View Guestroom.

Restauracje i bary:

2 restauracje i 1 bar: Infinity Pool Bar & Restaurant, Nouveau Restaurant, Cabbanes Restaurant.

Udogodnienia:

basen bez krawędzi z wodą morską, taras słoneczny, bezpłatny przejazd do miasta Mykonos, organizacja uroczystości, lokalne wycieczki.

Sport i rekreacja:

sporty wodne na plaży (oferta zewnętrzna), joga i pilates na żądanie, centrum fitnessu.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę