Search
Close this search box.

Amanzoe Hotel

Ekskluzywny hotel Amazoe położony jest w otoczeniu gajów oliwnych i oferuje widok na turkusowe wody Morza Egejskiego. Zaledwie kilka minut jazdy dzieli go od kosmopolitycznego kurortu Porto Heli. W pobliżu hotelu znajdują się wyspy Spetses i Hydra oraz niezliczone starożytne ruiny, od tysiącletnich amfiteatrów po bizantyjskie klasztory. Hotel oferuje zakwaterowanie w luksusowych pawilonach w klasycznym greckim stylu. Każdy z nich posiada taras z prywatnym basenem i panoramiczny widok na okolicę. Kamienny dziedziniec prowadzi do strefy dziennej z wysokim sufitem, a w marmurowej wnęce usytuowane jest łóżko typu king-size. Bezpośrednio przy plaży znajdują się ponadto przestronne i klimatyzowane Beach Cabanas, które oferują wszystkie wygody pawilonów, a także taras, prywatny ogród i basen. Luksusowe wille z widokiem na Morze Egejskie mają marmurowe tarasy, a także tradycyjne kolumny i gzymsy. Amazoe oferuje proste dania, przygotowane ze świeżych produktów lokalnych i sezonowych. Można tu między innymi skosztować kuchni japońskiej w lokalu Nama, czy potraw śródziemnomorskich w hotelowej restauracji. Holistyczna medycyna Hipokratesa jest inspiracją dla ekskluzywnego spa. Nowoczesne zabiegi połączone są tu z dietą, ćwiczeniami, masażami i kąpielami morskimi. Do dyspozycji gości jest również siłownia oraz studio jogi i pilatesu. Otoczony przez wyspy i niezamieszkane wysepki, Półwysep Peloponeski jest idealnym miejscem na rejsy jedną z luksusowych łodzi należących do Amanzoe. Prywatna plaża i klub plażowy są usytuowane poniżej hotelu w zacisznej zatoce, w której można uprawiać niezmotoryzowane sporty wodne. W hotelu znajdują się 4 baseny otoczone leżakami i amfiteatr, w którym w letnie wieczory odbywają się profesjonalne występy, od sztuk teatralnych po koncerty jazzowe.

Hotel Amanzoe na Peloponezie to niewątpliwie Twój najlepszy wybór na wczasy w Grecji. Zaplanowanie wyjątkowych wakacji w Grecji nie musi być trudne – wystarczy pomyśleć o ultra ekskluzywnych willach na Półwyspie Peloponez. Słynna sieć Aman to kwintesencja luksusu, prestiżu, wyjątkowości i greckiej gościnności. Hotele należące do tej grupy należą do najwyżej ocenianych przez Klientów i najlepszych hoteli świata.

Lokalizacja:

na wzgórzu z widokiem na Morze Egejskie, 2,5 h samochodem od międzynarodowego lotniska w Atenach, 25 min helikopterem z Aten.

Zakwaterowanie:

38 luksusowych pawilonów z basenami, 4 kabiny plażowe i 12 willi: Deluxe Pool Pavilion, Deluxe Pool Pavilion Premium View, Pool Pavilion, Pool Pavilion Premium View, One-Bedroom Beach Cabana, 1,4,5,6,9 Bedroom Villa.

Restauracje i bary:

6 restauracji i barów: The Restaurant, The Pool Restaurant, The Beach Club, The Bar, Nama, The Amphitheatre.

Udogodnienia:

4 baseny, klub plażowy z prywatną plażą, centrum młodzieżowe, butik, lądowisko dla helikopterów, czarter łodzi.

Sport i rekreacja:

centrum fitnessu z siłownią, studiem do pilatesu i jogi, 2 oświetlone korty tenisowe, sporty wodne, w tym windsurfing, spływy kajakowe, nurkowanie z rurką, paddle boarding, wycieczki, island hopping, trekking.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę