Search
Close this search box.

W Costa Navarino

Costa Navarino to jedno z najważniejszych miejsc w Grecji dla turystyki luksusowej, położone na południowo-zachodnim Peloponezie. Chwali się najpiękniejszymi plażami w regionie, niekończącymi się gajami oliwnymi i niezwykłymi wydmami. Costa Navarino zostało ukształtowane przez 4500 lat historii, co czyni go zarazem jednym z najbardziej dziewiczych i zapierających dech w piersiach krajobrazów Morza Śródziemnego. To także jedno z niewielu miejsc w Grecji, do którego nie dotarła jeszcze masowa turystyka, a goście mają zapewniony niczym niezmącony spokój i całkowitą prywatność. Zaledwie 40 minut jazdy od międzynarodowego lotniska Kalamata znajduje się luksusowy hotel na Peloponezie, W Costa Navarino.

Wystrój W Costa Navarino inspirowany jest tradycyjną architekturą regionu, a do jego budowy oraz wyposażenia wykorzystano naturalne materiały, takie jak kamień, drewno i trzcina. Ekskluzywny hotel na Półwyspie Peloponeskim W Costa Navarino oferuje stylowe pokoje, apartamenty z 2 sypialniami oraz 3-sypialniane wille z prywatnymi basenami bez krawędzi i z przepięknym widokiem na Morze Jońskie. Cały kompleks hotelowy został zbudowany jako grecka wioska nadmorska z nowoczesnymi akcentami.

Prawdziwym sercem W Costa Navarino jest Beach Club. Na miejscu można zrelaksować się z drinkiem w ręku przy dźwiękach muzyki lokalnych i międzynarodowych DJ-ów. O zachodzie słońca miejsce to zamienia się w scenę pełną ciekawych wydarzeń czy nocnych imprez. Jednym słowem, Beach Club w W Costa Navarino to połączenie muzyki, jedzenia, plażowego stylu życia i niekończących się możliwości towarzyskich. Ze względu na rozrywkowy, lifestyle’owy charakter ośrodka, luksusowe wakacje na Peloponezie w W Costa Navarino polecane są przede wszystkim parom oraz grupom znajomych szukającym ciekawych doświadczeń i nowych znajomości.

Ważnym punktem hotelu W Costa Navarino jest centrum sportów wodnych Navarino Sea, które oferuje szereg emocjonujących zajęć. Obejmują one nurkowanie, wiosłowanie na stojące czy spływy kajakowe. Goście mają także możliwość wzięcia udziału w badaniach nad zrównoważonym rozwojem lub inicjatywach usuwania odpadów z tworzyw sztucznych z morza. Miłośnicy adrenaliny mogą spróbować swoich sił w windsurfingu, kitesurfingu, tubingu i pływaniu na bananie.

Każdy gość ma również dostęp do 23 lokali gastronomicznych w W Costa Navarino, a także do wielu ciekawych zajęć na świeżym powietrzu. Zwiedzanie Peloponezu można również realizować podczas aktywności, szczególnie takich jak wspinaczka skałkowa, piesze wycieczki, jazda na rowerze, tenis i golf. Ten ekskluzywny hotel w Grecji udostępnia Gościom dostęp do kompleksu Agora Navarino, które oferuje nowoczesne połączenie sklepów, ulicznego jedzenia, kina plenerowego, targów na świeżym powietrzu i festiwali. Atrakcje Peloponezu w hotelu W Costa Navarino obejmują także niezwykłe doświadczenia kulinarne, od lekcji gotowania na prawdziwych wsi i farmach, poprzez zwiedzanie gajów oliwnych, aż po degustacje oliwy z oliwek i wina. W ośrodku istnieje możliwość skorzystania z luksusowego AWAY® Spa, które oferuje różnorodne zabiegi na ciało i twarz. Miłośnikom wygrzewania się na słońcu ten nowoczesny hotel na Peloponezie umożliwia Gościom odpoczynek nad podgrzewanym basenem o długości 25 m, z fantastycznymi widokami na morze.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę