Search
Close this search box.

Pałac Manowce

Jest takie miejsce nad samym brzegiem Zalewu Szczecińskiego w miejscowości Trzebieradz, gdzie czas stanął w miejscu, a bogata historia przesiąka każdego, kto je odwiedzi. W otoczeniu malowniczej scenerii lasu, przepiękny, neoklasycystyczny Pałac Manowce cechuje się cudownym odosobnieniem, niczym niezakłóconą ciszą i maksymalną prywatnością. Jego dużą zaletą jest położenie z dala od jakichkolwiek innych budynków, w rozległej puszczy i całkowitej intymności. Do wioski Brzózki są niecałe 3 kilometry, a najbliższe miasto znajdujące się w pobliżu to Szczecin, oddalony o około 40 km na południe od Pałacu. W odległości kilku kilometrów znajduje się także urocza plaża Trzebież. Dzisiaj, ponad stuletni Pałac Manowce wpisany jest do rejestru zabytków, co tylko dodaje mu wytworności.

Mając Pałac na wyłączność, mogą się Państwo cieszyć perfekcyjnymi wakacjami z rodziną lub przyjaciółmi na łonie natury, wśród najwyższej klasy usług prywatnego butlera i konsjerża. Pałac Manowce posiada przepis na idealne imprezy firmowe, integracyjne, konferencje, kameralne spotkania, uroczyste kolacje czy bogate przyjęcia weselne. Za jego świetnością przemawia fakt, że w 2020 roku został wybrany najlepszym miejscem na wesele w Europie według organizacji European Best Destinations, której głównym celem jest promowanie turystyki i kultury europejskiej. Dzięki zdobyciu tego tytułu zyskał prestiż i uznanie, a warto dodać, że pozostawił za sobą takie destynacje jak portugalskie Algarve, greckie Santorini czy nawet samą Wenecję!

Luksusowy Pałac Manowce to idealny sposób na wakacje w Polsce, a polecany jest szczególnie wszystkim tym, którzy szukają całkowitego spokoju i atmosfery intymności w ekskluzywnych warunkach. Jego wspaniałe położenie, bogata historia i najwyższa jakość udogodnień sprawiają, że Państwa luksusowe wakacje w Polsce nabiorą innego znaczenia.

Lokalizacja:

Trzebieradz, województwo zachodniopomorskie, południowy brzeg Zalewu Szczecińskiego. Znajduje się w odległości ok. 40 km od centrum Szczecina i 1,5 h od lotniska w Goleniowie.

Zakwaterowanie:

3 luksusowe apartamenty i 13 pokoi dwuosobowych.

Restauracje i bary:

osobisty szef kuchni na życzenie.

Udogodnienia:

wspaniałe położenie nad wodami Zalewu Szczecińskiego, otoczenie lasów, lądowisko dla małych helikopterów, prywatny butler i konsjerż, na życzenie usługi kosmetyczki, masażysty, fryzjera.

Sport i rekreacja:

pływanie na prywatnym brzegu zalewu, zbieranie grzybów w pobliskim lesie, kajaki, łódź rybacka, wędkowanie, rowery, jazda konna, strzelectwo.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę