Search
Close this search box.

Wille, pałace i rezydencje w Polsce – wynajem

Wille, pałace i rezydencje w Polsce – wynajem

Czy poszukujesz willi lub pałacu na wyłączność? Marzysz o kameralnej atmosferze i prywatności pobytu w prestiżowym miejscu? Zadzwoń lub napisz, aby poznać Nasze portfolio, a my chętnie zorganizujemy Twój wakacyjny odpoczynek z rodziną lub przyjaciółmi w Polsce.

To kilka propozycji z Naszego katalogu możliwości:

Willa Zakopiańska

Polska, Zakopane: Polecamy pobyt w zabytkowej 7-sypialnianej rezydencji Willa zlokalizowanej w najpiękniejszej i zielonej części Zakopanego, 10 minut spacerem do Krupówek. Widok na szczyt Giewontu, nowoczesne SPA, możliwość zamówienia kucharza lub pełnej oferty gastronomicznej oraz concierge sprawią, że Państwa pobyt będzie komfortowy i pełen niezapomnianych wrażeń.

Przykładowa cena za 7 nocy od 62 000 PLN

Butikowy Pałac u podnóża Wzgórz Dylewskich

Polska, Wzgórza Dylewskie, Mazury

U podnóża Wzgórz Dylewskich znajduje się butikowy Pałac, który wraz z hektarami otaczających go pól i łąk już teraz może być wynajęty przez Państwa na wyłączność. Dzięki nieograniczonym możliwościom i udogodnieniom, jak własna restauracja, dwa baseny, szkoła jazdy konnej, nowoczesnym SPA, kort tenisowy otrzymacie Państwo prywatność, spokój i komfort podczas pobytu w bajkowej scenerii. Biuro CARTER poleca tę luksusową nieruchomość na odpoczynek z rodziną i przyjaciółmi.

Przykładowa cena za 7 nocy od 36 000 PLN

Luksusowy Pałac z widokiem na morze

Polska, Szczecin: Polecamy Państwu luksusowy Pałac Manowce, który znajduję się w otoczeniu gęstej puszczy oraz nad brzegiem Zalewu Szczecińskiego. Dla osób lubiących aktywny sposób spędzania czasu Manowce stworzyły idealne warunki od kajakarstwa, żeglarstwa, wędkowania, przez spacery po lesie i zbieranie grzybów, aż po grę w golfa.

Przykładowa cena za 7 nocy od 29 400 EUR

Zamkowe Wzgórze

„Zamkowe Wzgórze” to propozycja wynajmu 8 indywidualnych przytulnych domków otoczonych bujną zielenią i lasem w samym Kazimierzu Dolnym. Jest to ciekawe rozwiązanie na rodzinny weekend lub nawet dłuższy pobyt na Lubelszczyźnie. Domki rekomendowane są również na zorganizowanie na szkolenia dla firm z imprezą integracyjną. Gospodarze chętnie wynajmą sale konferencyjną z multimedialnym wyposażeniem.

Przykładowa cena za 7 nocy od 5 548 PLN


Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę