Search
Close this search box.

Calista Luxury Resort

Nazwa tego luksusowego hotelu położonego na Riwierze Tureckiej wzięła się od greckiej bogini, Kallisto. Ekskluzywny ośrodek położony jest na powierzchni 12 hektarów w otoczeniu przepięknych pól golfowych, piaszczystej plaży oraz jest sąsiadem dla najlepszych luksusowych hoteli w tym regionie. Znajduje się w Belek, czyli enklawie tureckiej turystyki luksusowej, w której dominują szykowne restauracje, eleganckie bary i sklepy z najdroższymi markami świata.

Calista Luxury Resort to jeden z pierwszych hoteli w Belek, który wprowadził ultranowoczesne udogodnienia. Znajdziemy tu między innymi możliwość otwierania drzwi do apartamentu za pomocą smartfona czy sterowanie oświetleniem i klimatyzacją. I chociaż został wybudowany kilkanaście lat temu, Goście doceniają niezwykłą atmosferę, którą wprowadza hotel czy doskonałe jedzenie serwowane w 14 restauracjach i punktach gastronomicznych.

Luksusowy hotel Calista Luxury Resort w Belek w Turcji jest znany i doceniany także ze względu na to, że w 2015 roku gościł ówczesnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Baracka Obamę. Każdy z pokoi i apartamentów posiada własny balkon i wychodzi na morze lub na bujne ogrody. Dodatkowym udogodnieniem we wszystkich willach jest prywatny kamerdyner, który zapewnia kompleksową obsługę o każdej porze. Wystrój apartamentów, willi czy pokoi nawiązuje do ponadczasowej klasyki i elegancji, która zachwyca i trafia w gusta nawet najbardziej wymagających gości.

W Calista Luxury Resort szczególnie imponująca jest otaczająca go przyroda, wspaniała piaszczysta plaża z dwoma pomostami, starannie przystrzyżone trawniki wśród których górują piękne sosny. Gości zachwycają także ogromne baseny z bardzo wygodnymi leżakami, które sprawiają, że to jedno z najlepszych miejsc na odpoczynek w hotelu. Luksusowe wakacje w Turcji z rodziną stają się rzeczywistością dzięki doskonałej obsłudze hotelowej oraz szerokiej ofercie miniklubów dla dzieci. Znajdziemy tu cztery kluby przeznaczone dla różnych kategorii wiekowych najmłodszych gości.

Z hotelu warto wybrać się na zwiedzanie Turcji, a przynajmniej jej części. Nieopodal Calista Luxury Resort znajdują się mistrzowskie pola golfowe, które przyciągają graczy z całego świata. Stąd tylko pół godziny dzieli nas od miasta Antalya, bogatego w niesamowite atrakcje turystyczne. Można tu zobaczyć słynną Bramę Hadriana, minaret Yivli, park Karaalioglu czy odwiedzić urocze centrum miasta, Kaleici. Okolica Antalyi słynie także z przepięknych wodospadów Duden i Kursunlu, a jeśli Waszym planem jest wypoczynek w Turcji blisko natury, to warto odwiedzić także plażę Konyaalti lub wybrać się na rafting po kanionie Koprulu z cudownie błękitną wodą.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę