Search
Close this search box.

Caruso, a Belmond Hotel

Sieć Belmond to prestiżowa marka hotelowa z historią i tradycją, która zawsze gości w niesamowitych wnętrzach, z najlepszym serwisem. Caruso, a Belmond Hotel to jeden z najpiękniej położonych, luksusowych hoteli na wybrzeżu Amalfi. Zawieszony na klifie, górujący kilkaset metrów nad małą, uroczą miejscowością Ravello, hotel oferuje rewelacyjne widoki na krystaliczne wody wybrzeża. Ravello, słynące z pysznego limoncello i pięknej ceramiki, w 1997 zyskało statut UNESCO.

Hotel mieści się w budynku autentycznego, historycznego pałacu z XI wieku i został odrestaurowany z dbałością o najmniejsze detale. Caruso, a Belmond Hotel składa się z trzech części a każdą okalają rozległe, wielopoziomowe ogrody z panoramicznym widokiem. Głównym punktem w hotelu jest zjawiskowy basen bez krawędzi, położony w najwyższym punkcie hotelu.

W hotelu mieści się jedynie 50 pokoi i apartamentów. Goście mogą wybrać z szerokiej oferty zakwaterowania – od zwykłych pokoi (42-50m2) do apartamentów o pow. do 95m2. Każdy z nich charakteryzuje się indywidualnym wnętrzem – to połączenie neapolitańskiego stylu z tradycją. Freski na ścianach, marmurowe podłogi i wykończenia, strzeliste łuki i piękne, mozaikowe posadzki. Do tego obsługa 24h na dobę. Większość z nich posiada widok na miasto lub na morze.

Pod kątem kuchni Caruso, a Belmond Hotel to jeden z najlepszych adresów. Główną restauracją jest serwująca włoską kuchnię restauracja Belvedere – w okresie letnim posiłek zjeść można w pięknym ogrodzie, z widokiem na wybrzeże Amalfi. Po godzinie 17:00 goście mogą udać się do Piano Baru, gdzie pod sklepieniem upstrzonym freskami z XVIII wsłuchać się można w brzmienie pianina. Oprócz tego do dyspozycji gości Bubbles Bar (szampan, wina i przekąski) oraz Pool Snack Bar przy basenie. Dla zwiększenia komfortu wszystkich gości hotelowych, rozmowy telefoniczne w miejscach publicznych (baseny, restauracja) są zabronione.

Dodatkowe udogodnienia to: Fitness & Wellnes Center, bezpłatne transfery hotelowe do Positano i Amalfi, bezpłatne wycieczki krajobrazowe hotelową łodzią

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę