Search
Close this search box.

L’Albergo della Regina Isabella

103 gorące źródła na wyspie Ischia na Morzu Tyrreńskim zapraszają gości, którzy poszukują luksusu, a zarazem chcą odzyskać równowagę między ciałem i duszą. Ekskluzywny hotel L’Albergo della Regina Isabella wybudowany w 1956 r. znajduje się niedaleko i jest uważany za najbardziej prestiżowy obiekt w regionie. Zaprasza gości do 128 stylowych pokoi i luksusowych apartamentów, którym zapewnia korzystanie z renomowanego kompleksu spa. Naturalne bogactwo wyspy sprawiło, że była celem podróży takich gwiazd jak Elizabeth Taylor i Richard Burton, zainteresowanych obsługą na najwyższym poziomie oferowaną przez ten ekskluzywny hotel Albergo della Regina Isabella.

W odznaczonej gwiazdką Michelin restauracji Indaco Gourmet goście mogą delektować się daniami współczesnej kuchni. 2 restauracje specjalizują się w lokalnych potrawach i stawiają na posiłki wspierające odnowę biologiczną. Hotel zapewnia szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów i badań z zakresu dermatologii, rehabilitacji, dietetyki i osteopatii. Oprócz tego jednak realizowane są tu szyte na miarę programy wellness, opierające się m.in. na odnowie błotem leczniczym, kąpielach w wodzie termalnej, ozonoterapii, hydromasażach i masażach cyrkulacyjnych. Resort otaczają malownicze wzgórza, na których zielenią się winnice zachęcające do spacerów oraz odkrywania harmonii i naturalnego piękna wyspy.

Lokalizacja:

Lacco Ameno, wyspa Ischia, ok. 30 km od Neapolu.

Zakwaterowanie:

128 pokoi i apartamentów: Standard Single, Superior Single, Standard Garden View, Gardenview Room Superior, Standard Seaview Room, Superior Seaview Room, Standard or Superior Junior Suite, Double De Luxe Royal, Double Executive Royal, Suite Regina Isabella, Royal Suite, Imperial Suite.

Restauracje i bary:

3 restauracje i 2 bary: DolceVita Restaurant, Indaco Gourmet Restaurant, The Sporting Restaurant, The Regina Isabella Bar, The Sporting Bar.

Udogodnienia:

3 baseny, centrum konferencyjne; organizacja wesel.

Sport i rekreacja:

siłownia, fitness, trekking, jogging, golf, nurkowanie, joga, reiki, relaksacja, ćwiczenia tybetańskie.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę