Search
Close this search box.

Il Castello 5*, Forte Village Resort

Apartamenty na południu Włoch

Reprezentacyjny Il Castello w południowej Sardynii we Włoszech to najbardziej luksusowy hotel słynnego w całej Europie resortu Forte Village. Zajmuje 5 pięter, a na najwyższych z nich znajdują się najbardziej luksusowe apartamenty. Hotel położony jest tylko 15 minut samochodem od centrum Puli, pięknego miasteczka położonego nad Zatoką Aniołów. Pięciogwiazdkowy, ekskluzywny ośrodek wypoczynkowy to prawdziwa oaza spokoju, którego poszukują goście udający się na wymarzony wypoczynek na Sardynii. Luksusowy hotel Il Castello w resorcie Forte Village to także idealne miejsce na zatrzymanie się podczas wycieczki z dziećmi na Sardynię dzięki nieskończonej ilości atrakcji i rozrywek w fantastycznym centrum Children’s Wonderland. Najmłodsi mają tu do dyspozycji zabawy w Wiosce Mario, z Hot Wheels lub w świecie Barbie. Kraina Czarów dedykowana najmłodszym ma też remizę strażacką, bibliotekę, minimarket, kino i ratusz.

Hotel z prywatną plażą we Włoszech

Hotel Il Castello położony jest zaledwie kilka kroków od jednej z najpiękniejszych prywatnych plaż na włoskiej Sardynii, Spiaggia di Calaverde, do której ma bezpośredni dostęp. Jego wystrój przywodzi na myśl współczesny, elegancki styl śródziemnomorski. Goście pięciogwiazdkowego hotelu Il Castello mogą na wyłączność korzystać z prywatnego podgrzewanego basenu bez krawędzi, oferującego widok na Morze Śródziemne.

Śniadania w formie bufetu i oferta all inclusive

W Il Castello można zjeść śniadanie w formie bufetu w eleganckiej restauracji Cavalieri z tarasem na świeżym powietrzu lub w restauracji Bellavista oraz kolację w Cavalieri, Forte Grill i bufecie Pineta. Warto także skosztować wyśmienitych drinków podawanych w hotelowym barze Bandiere, który sam w sobie robi niemałe wrażenie. Hotelowe restauracje Heinz Beck i La Terrazza San Domenico posiadają aż 3 gwiazdki Michelin, co sprawia, że są jednymi z najlepszych punktów gastronomicznych nie tylko w Forte Village, ale także na całej Sardynii.

Hotel Il Castello we Włoszech jest także świetną bazą wypadową, by z tego miejsca poznać najważniejsze atrakcje Sardynii, jak chociażby stolicę wyspy, Cagliari, położoną niecałe 50 km od hotelu.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę