Search
Close this search box.

Castel Monastero

Najpierw monastyr, później zamek i wiejska rezydencja, a dziś luksusowy hotel. To właśnie usytuowany kilka kilometrów od Sieny Castel Monastero. Piękno Toskanii z jej wzgórzami i winnicami można podziwiać ze wszystkich pokoi i apartamentów o wystroju zgodnym z miejscowymi tradycjami. Hotel słynie z potraw przygotowywanych z myślą o prawdziwych znawcach, bo jego Restauracje są nadzorowane przez znanego na całym świecie szefa kuchni Gordona Ramsaya. Toskańskie przysmaki i unikalne dania dla smakoszy serwowane są w restauracji Contrada.

Dla równowagi La Cantina oferuje luźniejszą atmosferę. Umiejscowiona w średniowiecznej winnicy, specjalizuje się w daniach kuchni włoskiej. Można w niej skosztować doskonałego makaronu „pici” i toskańskiej wołowiny chianina, potraw zapewniających prawdziwą rozkosz dla podniebienia. Na jesieni, w scenerii pełnej kolorów i zapachów, organizowane są poszukiwania trufli prowadzone przez profesjonalnego zbieracza z psami.

Zdobycze są przyrządzane na lunch, aby można było skosztować prawdziwej regionalnej kuchni, typowej dla tej pory roku. Goście mogą skorzystać z siłowni lub basenu oraz wybrać się na wycieczkę skuterami. Castel Monastero jest prawdziwym sanktuarium dla poszukujących ekskluzywnych zabiegów dla duszy i ciała. Goście mają więc okazję nie tylko poddać się zabiegom upiększającym lub masażom, ale także dołączyć do sesji pozytywnego myślenia, jogi i różnych warsztatów.

Siena, Toskania, ok. 100 km od lotniska we Florencji i 170 km od lotniska w Pizie.

74 pokoje i apartamenty: Superior Room, Deluxe Room, Prestige Room, Junior Suite, Executive Suite, Royal Suite, Villa Lavanda.

restauracje Contrada, La Cantina.

basen; loty balonem na ogrzane powietrze, indywidualne wycieczki, kursy gotowania, degustacja win, poszukiwanie trufli; wynajem skuterów, organizacja wesel.

siłownia, polo, golf, piesze wędrówki, joga, pilates, medytacja.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę