Search
Close this search box.

Paradisus Varadero Resort & Spa

Bardzo blisko brzegu ekskluzywnej plaży w formie zatoki, otoczonej pięknymi ogrodami z palmami, hamakami i niekończącymi się przestrzeniami, ukazuje się potężny hotel Paradisus Varadero. Zlokalizowany jest na słynnej plaży Varadero na Kubie i jest to jeden z najbardziej luksusowych hoteli na wyspie. Luksusowy resort, z całkowicie spersonalizowanym, wysokiej jakości serwisem przeznaczony jest zarówno dla rodzin, jak i tylko dla dorosłych. Hotel znajduje się tylko 40 km od Międzynarodowego Lotniska Juan Gualberto Gómez w Varadero na Kubie.

Hotel Paradisus Varadero zaskakuje dzięki swojemu harmonijnemu połączeniu okalającej go tropikalnej roślinności i przestronnym lobby. Hotel odbija się w lustrze turkusowej wody Morza Karaibskiego, a jego plażę przecina uroczy pomost, którym wychodzi się wprost na biały, delikatny piasek. Z tarasu przylegającego do hotelu możemy obserwować spektakularne zachody słońca, a wszystko to okraszone kieliszkiem lokalnego rumu sprawi, że nasze wakacje zostaną zapamiętane jako raj w otoczeniu prawdziwego komfortu. Eksluzywny Paradisus Varadero na Kubie reklamuje się również jako oaza spokoju z bajecznym widokiem na morze. Jeśli zdecydowani są Państwo na luksusowe wczasy na Kubie z rodziną, to hotel Paradisus Varadero jest właściwym wyborem, a wszystko to w opcji all inclusive.

Hotel proponuje nam również poznanie niezwykłej feerii barw i smaków z szerokiej oferty kulinarnej. Skosztujemy tu kuchni kreolskiej, meksykańskiej, fusion, orientalnej, autorskiej, oraz potraw z grilla. Warto wspomnieć również o wyśmienitych drinkach i koktajlach serwowanych w jednym z dziesięciu (!) barów.

Niepodważalnym znakiem ekskluzywności Paradisus Varadero jest także zakwaterowanie, które znajduje się w ofercie, a w jego skład wchodzi ponad 400 pokoi, w tym junior suites, luxury junior suites oraz wille i bungalowy. Wszystkie opcje zakwaterowania mają ponad 40 metrów kwadratowych powierzchni, a część z nich jest przeznaczona tylko dla dorosłych Gości. Wakacje all inclusive w luksusowym hotelu Paridisius Varadero to świetna opcja wczasów na Kubie dla rodzin z dziećmi i dorosłych.

ok. 170 km na wschód od międzynarodowego lotniska Jose Marti w Hawanie oraz 40 km na północ od lotniska w Varadero

429 pokoi: Junior Suites, Luxury Junior Suites oraz Garden Villas i bungalowy

6 restauracji i 10 barów

taras, ogród, prywatna plaża, kids club, opiekunka dziecięca, codzienne sprzątanie pokoju, sala konferencyjna, na miejscu sklep, salon piękności, obsługa mówi po hiszpańsku, angielsku, francusku, rosyjsku, niemiecku i włosku, recepcja 24h, kantor na miejscu

siłownia, sauna, wanna z hydromasażem, tenis, niedaleka odległość od klubu golfowego

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę