Search
Close this search box.

Cheval Blanc Randheli

Randheli Noonu Atoll słynie z dziewiczych plaż i rajskich krajobrazów. Można się nimi zachwycać podczas luksusowych wakacji w resorcie, którego unikalna stylistyka jest zasługą znanego architekta Jeana-Michela Gathy’ego. Kompleks doskonale wtapia się w malowniczą scenerię, a wnętrza zaprojektowano tak, by goście czuli ich przestronność. Efekt ten uzyskano, wykorzystując w luksusowych willach wysokie na 7 m ręcznie wykonane drzwi, a także niemal katedralne sklepienia. Pomieszczenia ozdobiono regionalnymi przedmiotami i meblami wykonanymi m.in. z bambusa, kokosa, drewna tekowego i rattanu. W kolorystyce dominują odcienie bieli i szarości uzupełnione żółciami i zielenią. Luksusowe wille są otoczone przez bujną, tropikalną roślinność i znajdują się tuż obok plaży. Można zarezerwować nawet prywatną wyspę z willą z 4 sypialniami i przestronnymi strefami zewnętrznymi i wewnętrznymi, czyli The Cheval Blanc Randheli Private Island, której goście mogą liczyć na osobną obsługę i doskonałe udogodnienia, np. spa, basen o długości 25 m, prywatną plażę, egzotyczne ogrody i prywatną łódź. Delektować się wybornymi potrawami można m.in. w lokalu The White Restaurant, gdzie serwuje się malediwskie specjały i dania regionu Oceanu Indyjskiego.

Dostępna jest ponadto doskonała restauracja francuska, jak również lokale podające pyszne potrawy wschodniej Azji i Japonii. Na posiłek można wybrać się również do nawodnej restauracji na świeżym powietrzu, która oferuje specjały śródziemnomorskie. Luksusowy hotel jest świetnym miejscem dla nurków, którzy mogą wybierać się na różne ekspedycje, w tym do wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO zatoki Hanifaru, zamieszkiwanej przez manty, płaszczki i rekiny. Na zabiegi spa goście mogą popłynąć tradycyjną łodzią dhoni na osobną wyspę, gdzie proponowane są między innymi luksusowe terapie sygnowane marką Guerlain.

Lokalizacja:

atol Noonu, 40 min drogi na północ od Malé.

Zakwaterowanie:

46 luksusowych willi: Island Villa, Water Villa, Garden Water Villa, Cheval Blanc Randheli Private Island.

Restauracje i bary:

5 restauracji i 4 bary: The White Restaurant, The White Bar, La Table de Partage, Le 1947, 1947 Evening Bar, The Diptyque, Teppanyaki, The Deelani, The Spa Bar.

Udogodnienia:

basen, prywatne przestrzenie do organizacji posiłków, zajęcia dla dzieci i nastolatków, butiki.

Sport i rekreacja:

joga, sporty wodne i nurkowanie, tenis, centrum fitness.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę