Search
Close this search box.

Four Seasons Kuda Huraa

Ekskluzywny hotel Four Seasons Kuda Huraa położony w egzotycznym ogrodzie pośród turkusowych wód, plaż z białym piaskiem i zielonych palm. Resort oferuje zakwaterowanie w luksusowych willach w tradycyjnym malediwskim stylu. Są one usytuowane przy plaży lub nad wodą i doskonale wtapiają się w otaczający krajobraz. Mają własne ogrody i baseny, a dzięki podwyższonej konstrukcji goście podziwiać mogą wspaniałe widoki na ocean.

Four Seasons Kuda Huraa posiada własne centrum nurkowe i ponad 30 miejsc do nurkowania, co czyni go idealnym do odkrywania barwnego podwodnego świata. Centrum sportów wodnych oferuje kajaki, windsurfing, nurkowanie z rurką i żeglowanie katamaranem. W hotelu znajduje się także szkoła surfingu. Goście mogą przeżyć niezapomniane chwile podczas safari z rekinami, pływać w wodach płytkiej laguny i poznawać podwodną przyrodę, spacerować w otoczeniu pięknej natury, czy udać się na ryby. Resort oferuje różne wycieczki, w tym obserwowanie delfinów, rejsy prywatnym jachtem, ekskluzywne rejsy o zachodzie słońca z lampką szampana, a także wycieczki do Male. Goście mogą wybierać spośród restauracji i barów z widokami na ocean i ogród albo udać się na kameralny posiłek na plaży.

W luksusowym hotelu serwowane są dania kuchni indyjskiej, włoskiej, azjatyckiej i malediwskiej. Ekskluzywne Island Spa położone jest na prywatnej wyspie i oferuje innowacyjne zabiegi, które wykonywane są na bazie kosmetyków Sodashi, w oparciu o azjatyckie tradycje. Spa oferuje także zabiegi dla dzieci, a po zmierzchu zamienia się w nocne spa (Night Spa), w którym wykonywane są rytuały księżycowe dla dorosłych.

Lokalizacja:

na wyspie Kuda Huraa w archipelagu Malediwów; 25 min motorówką z międzynarodowego lotniska w Male.

Zakwaterowanie:

96 luksusowych form zakwaterowania na wodzie i przy plaży: Sunset Water Villa with Pool, Sunrise Water Villa with Pool, Sunset Beach Bungalow with Pool, Sunrise Beach Bungalow with Pool, Sunset Family Beach Bungalow with Pool, Sunrise Family Beach Bungalow with Pool, Beach Pavilion with Pool, Two-Bedroom Beach Pavilion with Pool, Sunrise Family Water Villa with Pool, Sunset Three-Bedroom Water Suite, Sunrise Three-Bedroom Water Suite, Two-Bedroom Royal Beach Villa, Sunset Two-Bedroom Water Suite, Sunrise Two-Bedroom Water Suite.

Restauracje i bary:

4 restauracje i 2 bary: Café Huraa, Reef Club, Baraabaru, Kandu Grill, Sunset Lounge, Poolside Terrace & Bar.

Udogodnienia:

basen dla rodzin, basen dla dorosłych, centrum naukowo-edukacyjne Marine Discovery Centre przybliżające ekosystem regionu, strefa wypoczynkowa Lava Lounge, pokój spotkań, miniklub dla dzieci, warsztaty kulinarne.

Sport i rekreacja:

centrum nurkowe, centrum sportów wodnych, szkoła surfingu, tenis, siłownia, joga.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę