Search
Close this search box.

Gili Lankanfushi

Wyspa Lankanfushi –  idealne wakacje dla par na Malediwach

Położona na Oceanie Indyjskim prywatna wyspa Lankanfushi oczekuje gości spragnionych wypoczynku w raju pełnym spokoju. To najlepsze miejsce na ekskluzywne wczasy na Malediwach dla par. Właśnie tu znajduje się 45 luksusowych willi położonych nad wodą, które posiadają tarasy na dachach zapewniające prywatność. Każda z nich ma również łazienkę z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz. Goście mogą również liczyć na całodobową pomoc obsługi.

Jacht oraz prywatny basen na Malediwach

Najbardziej ekskluzywna willa Private Reserve dostarcza niezapomnianych wrażeń – zapewnia m.in. własny basen bez krawędzi, obsługę prywatnego kamerdynera oraz dostęp do jachtu. Podczas wypoczynku goście mogą doświadczyć niepowtarzalnych przeżyć kulinarnych dzięki przyrządzanym w tradycyjny malediwski sposób owocom morza lub daniom japońskiej kuchni oferowanym przez restaurację By the Sea. Do posiłków serwowane są najlepsze gatunki win przechowywanych w podziemnej, hotelowej piwnicy z winami.

Nurkowanie na Malediwach

Poszukujący aktywnego wypoczynku mogą skupić się na windsurfingu w krystalicznie czystych wodach laguny lub nurkowaniu i podziwianiu podwodnego świata rafy koralowej. Oczekujący relaksu i pozytywnej energii z chęcią skorzystają z zajęć jogi z zachodem słońca w tle, masaży (w tym lokalnych z wykorzystaniem tyczek bambusowych), muzykoterapii oraz odnowy biologicznej wykorzystującej płatki kwiatów, zioła oraz naturalną glinkę, nastawionej na pielęgnację skóry.

Ten luksusowy hotel na Malediwach jest idealny dla gości, którzy poszukują miejsca szanującego lokalne środowisko. Obiekt wykorzystuje odnawialne źródła energii, skupia się na ograniczaniu swojego wpływu na otoczenie i prowadzi odpowiedzialną politykę zarządzania odpadami w celu ochrony lokalnej flory i fauny. Ekskluzywny hotel na Malediwach Gili Lankafushi jest wymarzonym miejscem dla rodzin poszukujących miejsca relaksu oraz dla par pragnących powiedzieć „Tak” w najbardziej intymny i luksusowy sposób.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę