Search
Close this search box.

InterContinental Maldives Maamunagau Resort

Znajduje się na prywatnej, naturalnej wyspie Maamunagau na atolu Raa, jednym z najpiękniejszych na Malediwach. Hotel położony jest o około 35 minut lotu hydroplanem od międzynarodowego lotniska w Male. Na miejscu dostępne są również transfery w postaci 20-minutowego lotu hydroplanem z Male na regionalne lotnisko Dharavandhoo i stamtąd 35-minutowy rejs łodzią motorową do hotelu. W pobliżu wyspy Maamunagau znajduje się Zatoka Hanifaru, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, stanowiąca rezerwat biosfery, w którym żyją manty olbrzymie.

Oprócz wyjątkowej przyrody i doskonałej lokalizacji, hotel oferuje swoim gościom pełen wachlarz ekskluzywnych usług marki InterContinental: luksusowe wille z prywatnymi basenami i zachwycającymi widokami na ocean, różnorodność gastronomiczną w restauracjach i barach czy rozwijające i ciekawe zajęcia w klubie dla dzieci. Miłośnicy sportów wodnych mogą uprawiać tu nurkowanie i snorkeling, a oprócz tego warto wybrać się na rejs o zachodzie słońca. Ośrodek współpracuje z firmą Manta Trust, która ma swoją siedzibę na miejscu. Manty przypływają do hotelowej laguny Maamunagau od grudnia do kwietnia. Pływanie z tymi rybami uznaje się za naprawdę ekskluzywne i niesamowite przeżycie!

W hotelu znajduje się luksusowe centrum AVI Spa z 6 pawilonami, które mieszczą się nad wodami Oceanu Indyjskiego. Ten luksusowy hotel na Malediwach, którego nazwa tłumaczy się jako „słońce”, oferuje szeroki wachlarz zabiegów i rytuałów opartych na orientalnych technikach leczniczych i wykorzystaniu naturalnych preparatów ziołowych.

Podczas ekskluzywnych wakacji na Malediwach w hotelu InterContinental Maldives Maamunagau Resort można także skorzystać z zajęć w centrum fitness z nowoczesnym sprzętem, zdobyć certyfikat w centrum nurkowym PADI czy odwiedzić centrum badań morskich. Znajdziecie tu także takie rozrywki jak sporty wodne, wycieczki statkiem, wędkarstwo i różne wycieczki. To także najlepszy hotel na Malediwach dla rodzin z dziećmi, ponieważ znajduje się tu klub Planet Trekkers dla dzieci w wieku 4-12 lat. Obejmuje on basen dla dzieci ze zjeżdżalnią, ogród z placem zabaw i statkiem pirackim, pokój gier oraz kreatywne studio.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę