Search
Close this search box.

Kudadoo Maldives Private Island by Hurawalhi – Beyond All Inclusive

Kudadoo Maldives Private Island by Hurawalhi – luksusowe sanktuarium na małej prywatnej wyspie, oferującej pełnię prywatności i najwyższy poziom usług. Charakteryzuje go wyjątkowy koncept zawierający w cenie wszystkie usługi oraz niebywale wysoki standard. Ponadto, hotel wyróżnia także fakt, że składa się on jedynie z 15 willi, co czyni go najbardziej butikowym i kameralnym na wyspach malediwskich.

Hotel Kudadoo Maldives Private Island by Hurawalhi zaprojektowany został przez słynnego Yuji Yamazaki w atrakcyjnym japońskim stylu. Twórcy hotelu chcieli, aby była to architektura „łagodna dla duszy”, a zatem pomimo tego, że jest to ultra-luksusowy ośrodek, nie znajdą tu Państwo bogato zdobionych żyrandoli czy wybujałych zdobień, Kudadoo ma prosty i bezpretensjonalny styl. Co ważne, hotel stworzony został w oparciu o koncept eco-friendly. Na dachach głównego budynku znajduje się prawie tysiąc paneli słonecznych, dzięki którym Kudadoo Maldives Private Island by Hurawalhi, jako jedyny hotel na Malediwach jest w pełni samowystarczalny energetycznie. Wille natomiast postawione są z drewna pozyskanego z odnawialnych źródeł. W hotelu ponadto nie używa się plastiku, a wszelkie oferowane dania są pochodzenia organicznego. Część środków z opłat za pobyt przeznaczana jest na wspieranie charytatywnej organizacji Manta Trust zajmującej się działaniami ochronnymi tego gatunku. Zrównoważony rozwój oraz życie w zgodzie z okoliczną naturą to nadrzędne cele działania hotelu.

Ultraluksusowy hotel Kudadoo Maldives Private Island by Hurawalhi odwiedzać mogą wyłącznie osoby powyżej 15. roku życia. Kudadoo Maldives Private Island by Hurawalhi jest świetnym miejscem dla lubiących nurkowanie z rurką lub pływanie wśród mant i żółwi. W luksusowym otoczeniu goście w Kudadoo Maldives Private Island mogą korzystać z oferty „cokolwiek, kiedykolwiek, gdziekolwiek”. Oznacza to, że na wyspie nie ma sztywnego menu, a szef przygotowuje pyszne dania zgodnie z oczekiwaniami gości i serwuje je w dowolnie wybranym miejscu. To samo dotyczy zabiegów spa, które mogą zostać zaaranżowane np. na plaży lub w rezydencji. Goście w Kudadoo Maldives Private Island by Hurawalh mogą spędzić wakacje w jednej z 13 rezydencji z 1 sypialnią o pow. 300 mkw. lub 2 rezydencji z 2 sypialniami o pow. 380 mkw. Każda z nich posiada basen bez krawędzi o pow. 44 mkw. i przestronny taras. Rezydencje zostały zbudowane z naturalnych materiałów i wtapiają się w okoliczną, bujną zieleń.

Podczas ekskluzywnych rejsów można zwiedzić atol Lhaviyani i obserwować manty, zrelaksować się na odludnych plażach lub odwiedzić niezamieszkane wyspy. Pobyt w hotelu Kudadoo Maldives Private Island by Hurawalhi to również doskonały wybór dla fanów wędkarstwa – tu właśnie może się uda schwytać tuńczyka, barakudę, karanksa lub istiophorusa (czyli żaglicę), a następnie zjeść doskonałe sushi ze świeżo złowionej zdobyczy. Warto również wybrać się do atolu Noonu i rezerwatu przyrody morskiej w zatoce przy wyspie Hanifaru, która jest chroniona przez UNESCO. Entuzjaści sportów wodnych mogą wypożyczyć sprzęt m.in. do kajakarstwa, windsurfingu, kitesurfingu i różnych innych zajęć sportowych. W wycieczkach po okolicznych wodach i wyprawach snorkellingowych może uczestniczyć biolog morza, który przedstawi lokalne środowisko.

Hotel utrzymuje współpracę z sąsiadującym Hurawalhi, w którym znajduje się niezwykła podwodna restauracja (płatna na miejscu). W cenie pobytu w Kudadoo uwzględnione są także posiłki i napoje w restauracjach Kashibo Restaurant oraz Canneli Restaurant na wyspie Hurawalhi Island Resort, a także część usług i transfery łodzią motorową między hotelami, co zdecydowanie rozszerza zakres oferowanych atrakcji. Hotel posiada również własny prywatny hydroplan (dostępny za dodatkową dopłatą), co czyni go jeszcze bardziej komfortowym dla najbardziej wymagających gości. Ekskluzywny Kudadoo Maldives Private Island by Hurawalhi to idealne miejsce na perfekcyjne wczasy we dwoje na Malediwach z ultraluksusową formułą fully-inclusive i obsługą na światowym poziomie.

Lokalizacja:

atol Lhaviyani; 40 min lotu z portu lotniczego Male.

Zakwaterowanie:

15 ekskluzywnych rezydencji (Ocean Residence) z 1 lub 2 sypialniami.

Restauracje i bary:

posiłki przygotowywane zgodnie z życzeniami gości w różnych miejscach, bar.

Udogodnienia:

piwniczka z winami, luksusowe rejsy, organizacja imprez.

Sport i rekreacja:

różnorodne sporty wodne, centrum fitnessu, klub golfowy na pobliskiej wyspie.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę