Search
Close this search box.

Milaidhoo Maldives

Otwarty w listopadzie 2016 r. Milaidhoo Maldives to luksusowy ośrodek butikowy na Malediwach, położony na atolu Baa w pobliżu zatoki Hanifaru, 126 km na północny zachód od Male, stolicy Malediwów. Ukryta w sercu rezerwatu biosfery znajdującej się na liście UNESCO wyspa Milaidhoo na Oceanie Indyjskim zaprasza na idealne wakacje na Malediwach. Nawet w najbardziej luksusowych hotelach nieczęsto ma się do dyspozycji własną tropikalną wyspę – ale w hotelu Milaidhoo Maldives ma się poczucie, że posiada się wyspę na wyłączność. Ten pięknie zaprojektowany hotel sprawi, że poczujecie się, jakbyście naprawdę byli kilometry od innych gości.

Dolot hydroplanem z międzynarodowego lotniska w Male, stolicy Malediwów zajmuje 35 minut. Każda prywatna willa w hotelu Milaidhoo Maldives – przy plaży lub wzniesiona na palach nad wodą – posiada własny basen bez krawędzi i słoneczny taras. Niektóre z willi mają nawet prysznic na zewnątrz. W tym ekskluzywnym ośrodku wypoczynkowym znajdziemy także trzy restauracje, główny basen z fantastycznymi widokami na Ocean Indyjski czy bar z cudownym piaskiem pod stopami. To miejsce idealne dla miłośników przyrody – hotel posiada własną, chronioną rafę koralową. Ekskluzywne wczasy na Malediwach w hotelu Milaidhoo Maldives to gwarancja najwyższej klasy obsługi. To także wspaniałe połączenie natury z luksusem – zgodnie z zasadą chodzi się tu na boso. Ten luksusowy ośrodek jest przyjazny rodzinom z dziećmi powyżej 9 roku życia i uznawany za idealny hotel na podróż poślubną na Malediwach.

Lokalizacja:

znajduje się na atolu Baa w pobliżu zatoki Hanifaru, 126 km na północny zachód od Male; dolot zajmuje 35 minut hydroplanem.

Zakwaterowanie:

47 willi i 3 rezydencje.

Restauracje i bary:

3 restauracje i 2 bary, w tym pierwsza restauracja gourmet na Malediwach

Udogodnienia:

basen bez krawędzi, obserwowanie mant, grill na plaży, piwniczka hotelowa, pawilon do jogi na wodzie, wycieczki luksusowym jachtem

Sport i rekreacja:

medytacja, siłownia, paddle board, kajaki, katamaran, nurkowanie, snorkelling.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę