Search
Close this search box.

The Nautilus Maldives

Doskonały wybór dla osób zainteresowanych usługami w pełni dostosowywanymi do ich potrzeb, a także pragnących zobaczyć jedyny na Malediwach światowy rezerwat biosfery UNESCO. Znajduje się zaledwie 20 minut lotu hydroplanem z lotniska w Male i jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród, m.in. został wielokrotnie uznany za jeden z najlepszych hoteli na Oceanie Indyjskim według Conde Nast Traveller.

Ekskluzywny hotel posiada własną rafę na skraju laguny, ale można również odwiedzić słynną zatokę Hanifaru, którą zamieszkują rekiny wielorybie i manty. Okoliczne wody sprzyjają uprawianiu sportów wodnych. Sprzęt do snorkellingu i niemotorowych sportów można bezpłatnie wypożyczyć.

Domki i rezydencje są położone przy plaży lub wzniesione ponad lazurową wodą, gwarantują prywatność. Wszystkie posiadają wydzieloną część dzienną, sypialnię, prywatny taras z leżakami i duży basen. O komfort gości dba kamerdyner. Elegancki wystrój pomieszczeń opiera się głównie na kolorowych tkaninach i naturalnych materiałach wykorzystanych do ich budowy.

Ponad laguną wzniesiono restaurację, która serwuje specjały śródziemnomorskie i bliskowschodnie przyrządzane zgodnie z życzeniem gości. Lokal Ocaso zachwyca natomiast pysznymi potrawami japońskimi, meksykańskimi i peruwiańskimi, w tym daniami w stylu teppan-yaki przyrządzanymi przy plaży. Trzeci lokal jest doskonały dla smakoszy – specjały przygotowuje się tam zgodnie z ich oczekiwaniami. Można również zażyczyć sobie organizacji pikniku przy basenie, kolacji na plaży lub pysznego posiłku w salonie domku.

W spa dostępne są terapie alternatywne (mogą mieć również miejsce w willach gości lub w pływającym pawilonie).

Lokalizacja:

wyspa Thiladhoo, atol Baa, ok. 30 min lotu hydroplanem z Malé.

Zakwaterowanie:

26 willi i rezydencji: 1-Bedroom Beach House, 1-Bedroom Ocean House, 1-Bedroom Ocean Residence, 1-Bedroom Beach Residence, 2-Bedroom Beach Residence, 2-Bedroom The Nautilius Retreat, 3-Bedroom The Nautilus Mansion.

Restauracje i bary:

3 restauracje i bar.

Udogodnienia:

basen, usługi kamerdynera, możliwość organizacji prywatnych posiłków, organizacja wesela, miesiąca miodowego i imprez, kino na świeżym powietrzu.

Sport i rekreacja:

siłownia, snorkelling, niemotorowe sporty wodne, wędkowanie, nurkowanie, joga i medytacja.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę