Search
Close this search box.

Velassaru Maldives

Malowniczo położony na południowym Atolu Male, ekskluzywny hotel Velassaru Maldives znajduje się zaledwie 25 minut jazdy łodzią motorową od międzynarodowego lotniska w Male. Mieniące się, krystalicznie czyste wody okalają prywatną, koralową wyspę, na której można odpocząć na białych plażach z delikatnym, drobnym piaskiem. W 2020 roku hotel Velassaru na Malediwach został uznany za wiodący luksusowy ośrodek dla nowożeńców na świecie podczas wielkiego finału World Travel Awards.

Podczas pobytu w hotelu Velassaru Goście mogą skorzystać z wielu nieodpłatnych zajęć, np. raz w tygodniu organizowane są wycieczki snorkellingowe na położoną przy obiekcie rafę, a 4 razy w tygodniu mają miejsce luksusowe rejsy o poranku. O zachodzie słońca odbywają się natomiast zajęcia jogi. Warto zarezerwować w obiekcie Velassaru Maldives inne atrakcje, jak łowienie dużych okazów ryb lub rejsy nastawione na spotkanie z delfinami. Okoliczne rafy koralowe można poznać podczas ekspedycji. W luksusowym hotelu Velassaru Maldives do dyspozycji jest przyrodnik, który posiada dużą wiedzę nt. podwodnego świata. Ekskluzywne wille usytuowano pośród ogrodów, wybudowano ponad wodą lub postawiono tuż przy plaży.

Cechują się współczesnym wystrojem i zapewniają prywatność. Każda z restauracji ma swój styl. Posiłki można jeść na brzegu laguny, na plaży lub pod rozgwieżdżonym niebem. Serwuje się tutaj wyborne owoce morza, japońskie specjały oraz potrawy z całego regionu Oceanu Indyjskiego. Luksusowe spa w pawilonach wzniesionych na palach zaprasza na relaksujące zabiegi. Terapie są oparte o lokalne składniki, a cieszyć się nimi można, spoglądając na bezkres oceanu.

Ekskluzywny hotel Velassaru na Malediwach będzie idealny wyborem na romantyczne wakacje we dwoje lub na podróż poślubną.

wyspa Velassaru, Południowy Atol Male, 25 min rejsu łodzią motorową z Malé.

129 ekskluzywnych willi i bungalowów: Deluxe Bungalow, Deluxe Villa, Beach Villa, Beach Villa With Pool, Water Bungalow With Pool, Water Villa, Water Villa With Pool, Deluxe Villa With Pool, Pool Villa, Water Suite.

5 restauracji i 2 bary: Teppanyaki, Vela, Etesian, Fen Bar, Turquoise, Sand, Chill Bar.

basen bez krawędzi, centrum nurkowe z certyfikatem PADI, Wi-Fi, butik.

joga, centrum fitnessu, tenis, snorkelling, nurkowanie, narty wodne, wakeboarding, windsurfing, parasailing, żeglowanie katamaranami, kajaki, kajaki z przeszklonym dnem, wycieczki po okolicy.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę